Pirms četriem gadiem man sāka sāpēt mugura.
Sāpes bija tik spēcīgas, ka nevarēju naktīs gulēt. aizgāju pie ārsta, man veica izmeklēšanu un konstatēja, ka mugurkaulā ir trīs nelielas trūces.

No tā brīža es sāku pielietot dažādas ārstniecības metodes: gāju uz „Nuga Best” īpašajiem gultas seansiem, apmeklēju ļoti dārgas individuālas masāžas, gāju pie pazīstama ķirurga, kā arī turpināju apmeklēt sporta klubu. Tam visam kopumā iztērēju ļoti daudz naudas, bet rezultāta nebija – sāpes tikai pastiprinājās; turklāt sāka sāpēt kreisā kāja, kam arī cēlonis bija šī trūce mugurā.

Reiz draudzē pie manis pienāca kāda māsa un svaidīja slimo vietu ar eļļu, aizlūdza un teica vārdus: “Tu tagad apmeklē visādas masāžas, tērē lielu naudu, bet Jēzus visu laiku stāv blakus un gaida, kad tu Viņu piesauksi un lūgsi, lai Viņš dziedina. Viņš taču vienmēr ir blakus un vienmēr ir gatavs palīdzēt. Galvenais piesaukt Viņu un ticēt dziedināšanai.”

Šie vārdi atstāja ļoti spēcīgu iespaidu uz mani. Es tajā pašā brīdī vizuāli iedomājos Jēzu, Kurš stāv man aiz muguras un gaida, kad es Viņu piesaukšu. Mana ticība toreiz vēl bija ļoti vāja, bet šajā bezizejas situācijā, kurā es saskāros tikai ar neciešamām sāpēm, es pilnībā uzticējos Jēzum.

No tā paša brīža es atteicos no visiem ārstēšanas veidiem un sāku tikai lūgt un paļauties uz Dievu. Un nebija ilgi jāgaida! Pēc kāda laiciņa es pamanīju, ka mana mugura vairs nesāp.

Šobrīd ir pagājuši 3 gadi kopš mana mugura vairs ne reizi par sevi nav likusi manīt un sāpju vairs nav bijis.

Paldies Jēzum par šo brīnumu, par manu dziedināšanu! Esmu Viņam ļoti pateicīga.

Stella Sokolova.