Ziemassvētki ir laiks, kad pierimst darba steiga un mēs noskaņojamies gadu mijai. Tas ir laiks, kad aizdomājamies arī par garīgām vērtībām un daudzos ļaudīs rodas vēlme būt labākiem. Tāpēc pat tie, kas parasti uz baznīcu neiet, bieži vien tieši Ziemassvētku vakarā dodas uz kādu dievnamu, un tie šai laikā ir pārpildīti.

Arī draudzē “Kristus Pasaulei” ik gadus notiek Ziemassvētku dievkalpojums. Šis pasākums vienmēr ir gaidīts un labi apmeklēts. Šogad svētku dievkalpojums notiks 25. decembrī, pulksten 11.00 Rīgā, Pasaules tirdzniecības centrā Elizabetes ielā 2.

Ikviens ir mīļi gaidīts šajā īpašajā dievkalpojumā, kur skanēs skaistākās draudzes slavēšanas un pielūgsmes dziesmas, kam sekos iedvesmojoša un aktuāla mācītāja Mārča Jencīša svētruna. Parasti šajā laikā viņš sludina kristīgās ticības pamatlietas. Galvenais mērķis, kādēļ Jēzus nāca uz zemes kā cilvēks, ir tas, lai ikvienam no mums būtu iespēja iepazīt un izveidot ciešas attiecības ar Dievu. Tādēļ katram, kurš vēl nepazīst Jēzu personīgi, būs iespēja ieaicināt Viņu savā dzīvē un apliecināt ticību Viņam.

Tomēr “īpašā odziņa” šajā dievkalpojumā būs teātra izrāde “Ko darītu Jēzus?” Pilnu izrādes saturu paturam vēl noslēpumā, tā, lai paliek neliela intriga. Tomēr jau pats nosaukums pasaka daudz ko priekšā. Kā rīkotos Kristus dažādās ikdienas situācijās, ar kurām savā dzīvē sastopamies mēs ikviens? Vai mēs domājam par šo jautājumu? Šī izrāde noteikti neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

Mīļi aicinām ikvienu apmeklēt Ziemassvētku dievkalpojumu, kā arī droši ņemt līdzi savus draugus un paziņas. Papildus informāciju skatīt www.kristuspasaulei.lv. Ieeja draudzes svētku pasākumā ir bez maksas. Uz drīzu tikšanos!

Artūrs Danenbaums