Daiga ir enerģiska un pozitīvi domājoša sieviete, kura aktīvi iesaistījusies draudzē „Kristus Pasaulei”,
izaudzinājusi trīs bērnus un nodarbojas ar apģērbu modelēšanu un adīšanu. Vēl pirms četriem gadiem viņas dzīve bija pilnīgi sagrauta, ģimene izjukusi, bet finansēs – pastāvīgs trūkums. Šobrīd, pateicoties Dievam un draudzes atbalstam, Daiga ir kļuvusi par veiksmīgu amatnieci, kura pilnībā nodrošina sevi un savu vēl nepilngadīgo dēlu.

Savā laikā Daiga bija beigusi Lietišķās mākslas vidusskolas dizaina programmu un arī nodarbojusies ar adīšanu, taču viņa varēja atļauties savā profesijā nestrādāt, jo vīrs apgādāja ģimeni un rūpējās par ikvienu vajadzību. Viņš bija kļuvis par sievietes dzīves pamatu. Daudzus gadus Daigai bija laimīga laulība, taču viss izmainījās pirms četriem gadiem, kad vīrs aizgāja pie citas sievietes. Daigas dzīve bija sagrauta, viņa jutās pamesta, viena un neaizsargāta, sirdī bija nemiers un izmisums.

Kad mīļotais cilvēks no manis aizgāja, biju kā izmesta no laivas. Nemaz nezināju, ka vīrs gadu nav maksājis par dzīvokli, un ir izveidojies ļoti liels parāds, turklāt manā apgādībā palika mūsu desmit  gadus vecais dēls. Turklāt tieši tajā laikā mani atlaida arī no darba. Atskārtu, ka materiālā situācija ir briesmīga, un steidzami vajadzīgi lieli ienākumi. Izsūtīju neskaitāmus CV, taču nekur mani darbā nepieņēma. Tie bija ekonomiskās krīzes gadi, un nezinu, kas ar mani būtu noticis, ja nebūtu nākusi pie Dieva. Pēc kāda laika atcerējos savu profesiju un par pēdējo naudu nopirku adāmmašīnu. Sāku veidot vienkāršus, bet praktiskus apģērbus un pārdot tos privātiem pasūtītājiem. Finanses it kā nedaudz atjaunojās, taču šī nauda aizgāja negaidītās situācijās. Lai gan pietiekami pelnīju, mans maciņš tik un tā bija tukšs. Knapi spēju apmaksāt visus rēķinus un nopirkt pārtiku,” Daiga saka.

Daiga par Dievu bija dzirdējusi jau agrāk no kādas paziņas, taču toreiz, vēl dzīvojot laimīgā laulībā, viņai tas nešķita svarīgi. Bet, nonākot krīzes situācijā, Daiga uzmeklēja šo draudzeni, kura stāstīja, cik svarīgi ir lasīt Bībeli un uzticēties Dievam. Vēlāk Daiga nokļuva draudzes „Kristus Pasaulei” lūgšanu nometnē – inkaunterā.

„Kad devos uz šo pasākumu, man nebija ne jausmas, kas mani tur sagaida. Tomēr šīs trīs dienas izmainīja visu manu dzīvi! Inkaunterā ļoti uzrunāja mācība par personīgām attiecībām ar Dievu. Sapratu, ka tieši šeit ir mana vieta! Tā es nonācu ļoti labā draudzē, „Kristus Pasaulei”, kur sāku iepazīt Dievu. Kopš tā laika es ik rītus lasu Bībeli, lūdzu un slavēju, neesmu izlaidusi nevienu dievkalpojumu un mājas grupas sapulci,”  par savu atgriešanos pie Dieva stāsta Daiga.

Daigas mājas grupas cilvēki sāka lūgt par uzlabojumiem viņas finansiālajā jomā, taču par galveno iemeslu savai svētībai Daiga uzsver desmitās tiesas un ziedošanas principu.

Šajā draudzē māca, kā dzīvot labklājībā, dodot Dievam, kas Viņam pienākas – desmito tiesu un labprātīgos ziedojumus, un tad uzticēties, ka Dievs svētīs. Agrāk nevēlējos dot un biju skopa ziedotāja, taču Bībelē ir rakstīts, ka Dievs vēlas mūs svētīt simtkārtīgi. Redzēju, ka šeit cilvēki ziedo, dod desmito tiesu, un viņi ir materiāli svētīti. Arī es nolēmu katru nedēļu dot Dievam noteiktu summu. Nepagāja ilgs laiks, un manas finanses vairākkārtīgi palielinājās! Agrāk es adīju apģērbus un tos pārdevu, taču naudas arvien bija par maz, – kā caurā makā. Tagad man pietiek it visam, un vēl paliek pāri. Nu jau vairākus gadus klienti pierakstās rindā, un divi veikali ir noslēguši līgumu par manu apģērbu izplatīšanu. Esot šajā draudzē, es arvien vairāk iemīlu Dievu, un varu arī vairāk ziedot,” viņa priecīgi stāsta.

Šobrīd Daiga ir finansiāli nodrošināta, veiksmīga sieviete, kurai ir pašai sava firmas zīme, un viņai nav jāsūdzas par klientu skaitu. Viņas finansiālā situācija ir tā mainījusies, ka Daiga pati var apmaksāt visus rēķinus, uzturēt auto, aprūpēt 14 gadīgu dēlu, kā arī tērēt naudu savai patikai. „Tagad pelnu tik daudz, kā nekad savā dzīvē!”

Daiga kā savu panākumu kaldinātājus izceļ arī paklausību draudzes mācībai, mājas grupas atbalstu, kā arī uzņēmīgu rīcību un stratēģijas veidošanu savam darbam. Šajā ziņā viņai ar praktiskiem padomiem ļoti palīdzējis draudzes mācītājs, nereti caur sprediķiem runājot par veiksmīga biznesa principiem. Tiem, kuri cieš no materiālām grūtībām, Daiga novēl: „Vispirms ieaiciniet Jēzu savā sirdī, uzticieties Dievam, atrodiet dzīvu draudzi un mājas grupiņu, kas lūgtu par jūsu vajadzībām, un varētu pamācīt saskaņā ar Bībeli. Tad izmantojiet tos talantus, kas jums ir. Jo Dieva vārdā rakstīts, ja darīsim, ko māca Bībele, mēs agri vai vēlu piedzīvosim uzvaru!”

Daigas Lapsas liecību pierakstīja Rihards Krūkliņš un Artūrs Danenbaums