Ir sācies darbs pie jaunā „Brīnumu Avīzes” numura, kurš dienas gaismu varētu ieraudzīt jau pēc mēneša.
Šis būs jau devītais avīzes numurs. „Brīnumu Avīze” ir draudzes „Kristus pasaulei” informatīvais izdevums, kurš stāsta par dažādiem jaunumiem un aktualitātēm draudzē, vīziju G12, mājas grupām, inkaunteriem, kā arī citām kalpošanām. Īpašs uzsvars šajā avīzē jau no paša sākuma tiek likts uz cilvēku liecībām par Dieva žēlastību, ko tie piedzīvojuši savā dzīvē.

Šajā numurā draudzes mācītājs Mārcis Jencītis dalīsies ar savu vērtējumu par šo laiku, kuram cauri iet mūsu tauta un sabiedrība, kā arī draudzes „Kristus pasaulei” izaugsmi aizvadīto divarpus gadu laikā. Būs liecības par izmainītām dzīvēm un Dieva brīnuma darbiem mājas grupās un inkaunteros, informācija un reklāma par svarīgākajām kalpošanām draudzē, kā arī atskats uz diviem brīnišķīgiem koncertiem, kad draudzē „Kristus pasaulei” viesojās Valdis Indrišonoks, kā arī grupa „Vējš”.

Īpaši vēlamies atgādināt par draudzes „Kristus pasaulei” vīzijas konferenci, kura notiks šā gada 22. un 23. oktobrī, Valda Indrišonoka koncertu 25. decembrī, kā arī dziedināšanas dievkalpojumiem 4. septembrī un 4. decembrī. Ar 6. septembri darbu sāk arī draudzes Līderu skola. Avīzē būs kontaktinformācija par mājas grupu sapulcēm.

„Brīnumu Avīzi” draudze izplata bez maksas.