No 16. līdz 18.novembrim draudzē “Kristus Pasaulei” notika inkaunters jeb satikšanās ar Dievu. Šajās trīs dienās pieredzējušu draudzes kalpotāju vadībā inkauntera dalībnieki meklē un atrod iemeslus dažādām problēmām savās dzīvēs un saņem no Dieva atbrīvošanu un dziedināšanu. Daudzi atzīst, ka inkaunterā sajutuši reālu Dieva pieskārienu un uzskata to par pagrieziena punktu jaunai dzīvei.

Citāti no inkauntera dalībnieku liecībām:

Anastasija: „Vispār es braucu uz inkaunteru saprast sevi, piedot to, ko daudziem nevarēju piedot. Visvairāk es nevarēju piedot savai mātei to, ka viņa neaudzināja mani un brāli, mēs 10 gadus augām bērnunamā. Ziniet, un es viņai piedevu, es viņai tik tiešām piedevu! Esmu nolēmusi, ka šodien ar viņu sazvanīšos, aizbraukšu un pateikšu viņai, ka viņu mīlu, jo ļoti daudzu gadu garumā nevarēju viņai to pateikt, kā savai miesīgai mātei, kas man ir devusi dzīvību. Visas trīs dienas es ļoti daudz raudāju, likās, ka visas bēdas aizskalojas projām. Tagad man ir sajūta, ka manī ir ienākusi Tēva mīlestība.”

Edgars: „Man ir divi iemesli, kādēļ devos uz inkaunteru. Viens bija tas, ka gribēju pietuvoties Dievam, iepazīt Viņu un otrs, ka man vienmēr bijušas komunikācijas problēmas, jau bērnudārzā. Pamatskolā bija visgrūtākais, vissmagākais periods. Nebiju „krutais” puisis, biju „grāmatu tārps” un „mammasdēliņš”, jutos atstumts, man nebija draugu. Vēlāk bija smagas depresijas periodi, kad gribēju pazust prom, nebūt. Meklēju risinājumus, esmu arī lasījis „The Secret”, praktizējis jogu, esmu nodarbojies ar tā saucamo prana elpošanu, esmu lasījis ļoti daudz komunikācijas grāmatas, bet tas nepalīdzēja. Un, kad es tagad iedomājos, ka varu stāvēt un liecināt auditorijas priekšā, šķiet, ka tas taču nevaru būt es! Inkaunterā sapratu, ka tagad es varu ne tikai iet un runāt ar cilvēkiem, es taču varu daudz dot, kalpot cilvēkiem, sākt ar to, kas man ir, ko es protu. Es vairs nestāvēšu malā un negaidīšu, ka kaut kas notiks pats no sevis.”

Ja vēlies kļūt brīvs un laimīgs, saprast, cik ļoti Dievs tieši Tevi mīl un saņemt spēku mainīt savu dzīvi, piesakies uz nākamo inkaunteru pa tālr. +371 2001 6806 vai rakstot uz e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Ieva Dāboliņa