Vasaras vidū no 13. – 15. jūlija

m draudze “Kristus Pasaulei” rīkoja trīs dienu semināru jeb inkaunteru Siguldas rajonā. Uz to ieradās cilvēki no dažādām Latvijas vietām, lai pavadītu īpašu laiku ar Dievu.

Inkaunters piemērots gan tiem, kas jau ilgāku laiku pazīst Dievu gan arī tiem, kuriem nav kristīgas dzīves pieredzes. Galvenais uzsvars ir uz tikšanos ar Dievu, tāpat daudz uzmanības tiek veltīts atbrīvošanai no dažādām atkarībām, slimībām, emocionālām problēmām, tiek mācīts, kā pēc inkauntera saglabāt savu brīvību un dzīvot pilnvērtīgu, uzvaras pilnu dzīvi.

Semināra pēdējā dienā bija arī daudziem ilgi gaidītais un īpašais notikums – kristības. Pavisam 21 cilvēks slēdza derību ar Dievu, tā apliecinot vēlmi dzīvot pēc Viņa prāta.

Pēc semināra tā dalībnieki priecīgi dalījās ar pārējiem, kādas izmaiņas ir piedzīvojuši. Lūk, dažas liecības.

Izolde: “Tēva mīlestības trūkuma dēļ mani mocīja mazvērtības kompleksi, nemīlēju sevi un domāju, ka man vienmēr jāsamierinās ar mazāko, lētāko, nevērtīgāko. To uzskatīju par normu savā dzīvē, nespēju veidot pilnvērtīgas attiecības ar cilvēkiem un īstenot bausli “mīli savu tuvāko kā sevi pašu”. Inkaunterā piedzīvoju Dieva Tēva mīlestību, tas izmainīja manu sirdi un deva jaunu spēku dzīvot tālāk, pašai būt priecīgai un laimīgai, iet droši uz priekšu, realizēt savus mērķus un sapņus”.

Elīna: “Pavasarī lielas slodzes dēļ man sākās stress. Nevarēju tikt ar visu galā, nezināju, kā lai sakārtoju prioritātes pareizā secībā, un tā rezultātā kļuvu ļoti aizkaitināma, par sīkumiem dusmojos, kļuvu nikna, mājās staigāju “kā pūķis”, biju vienmēr pārgurusi un neko negribēju darīt. Pienāca vasara, lielā pārslodze beidzās, bet problēmas palika, un sapratu, ka pati ar to galā netikšu, tāpēc nolēmu doties uz inkaunteru. Tur visas šīs problēmas nesu Dieva priekšā, par mani tika lūgts un tagad jūtu spēku, enerģiju, dzīvesprieku, mierīgi uztveru visu sev apkārt notiekošo. Kopā ar Dievu es zinu, kā sakārtot dzīvi, ievērojot pareizu prioritāšu secību”.

Viktors: “Jau labu laiku atpakaļ man tika konstatēts vēzis. Veselības stāvoklis arvien pasliktinājās. Tika veiktas operācijas, taču būtiskus uzlabojumus tas nedeva. Emocionāli man bija ļoti grūti, jutos nomākts un izmisis. Sāku nākt uz draudzi “Kristus Pasaulei” un uzzināju par iespēju braukt uz trīs dienu semināru, kur daudzi sastopas ar Dievu un saņem palīdzību. Inkaunterā kalpotāji lūdza par mani, un, kaut arī vēl esmu atveseļošanās procesā, ticu, ka Dievs ir mani dziedinājis un piedzīvošu pilnīgu savu dziedināšanu. Garīgi jūtos ļoti labi, neesmu vairs izmisis un nomākts. Paldies Dievam!

Ikvienu, kurš vēlas vairāk iepazīt Dievu, kļūt brīvs no dažādām atkarībām tiek aicināts pieteikties uz trīs dienu semināru jeb inkaunteru pa tālruni 371 2001 6806 Luīzei vai rakstot uz e-pastu luize.zveja@gmail.com.

Dace Daubere