Gada sākumā nospraustais uzdevums par četrdesmit mājas grupām un
divdesmit jauniem līderiem līdz šā gada beigām jau tagad sāk piepildīties. Šobrīd, februāra beigās, kopējais mājas grupu skaits draudzē „Kristus Pasaulei” ir sasniedzis 23, no kurām divas mājas grupas jau darbojas pāris nedēļas, bet vēl viena sāks savu darbību tuvākajā laikā. Brīnišķīgi ir vērot, ka ne tikai cilvēki plāno, bet Dievs arī dara. Sarunas ar jaunajiem mājas grupu vadītājiem: 

Silvija:

– Kādi ir tavi plāni tuvākajam laikam?

Silvija:   „Vispār jau plānoju, ka manā grupā būs divpadsmit uzticami Kristus mācekļi, un tas būs ne vēlāk par šā gada septembri. Tuvākajā laikā – neformālie pasākumi. Aicināsim savus piederīgos, draugus un kaimiņus.”

– Kā tu saprati, ka tavs aicinājums ir vadīt mājas grupu?

Silvija:  „Dievs mani ir vadījis uz mājas grupu! No sākuma vienkārši atnācu paskatīties, kas te notiek. Iepatikās un paliku. Biju sava vadītāja palīgs mājas grupā. Pilnīgi negaidīti nāca uzaicinājums pārņemt mājas grupas vadīšanu Ķekavā. Atceros, pirms kāda laba laika, esot vēl citā draudzē, ļoti lielā mīlestībā un jūtu uzplūdos uz savu Pestītāju lūdzu, lai pie manis būtu mājas grupa. Dievš šo manu vēlēšanos un lūgšanu piepilda tagad, pēc diviem gadiem!

Ķekava, Gaismas iela 19/12 – 15; sapulču laiki katru trešdienu 19.00

Gints & Liene:

– Kās pašlaik notiek tavā mājas grupā? Plāni?

Gints:   „Divas sapulces jau mūsu mājās ir notikušas. Pašlaik esam ar sievu Lieni un meitu, taču tuvākajā laikā ir pieteikušies vēl divi cilvēki. Tuvākie plāni – mūsu kaimiņi. Gribam būt kā bāka jūras krastā, garīga bāka, kur nomaldījušies kuģi var atrast pareizo virzienu!”

Jūrmala, Jaundubulti, Strēlnieku prospekts 48-14; sapulces notiek piektdienās plkst 19.00

Kaspars:

– Kas pie tevis patlaban notiek?

Kaspars:  „Patlaban pie mums nāk kādi 8 -9 cilvēki. Esam sanākuši kopā jau kādas četras reizes.

– Kā tu saņēmi savu aicinājumu?

Kaspars:  „Agrāk biju vadījis mājas grupas citās draudzēs, taču es tad vēl nezināju daudzus svarīgus principus, kas nepieciešami, lai mājas grupa būtu sekmīga. Mācoties draudzes „Kristus Pasaulei” līderu skolā aizvadītā gada rudenī, es ieraudzīju savas kļūdas, kuras biju pieļāvis agrāk. Tagad, vadot mājas grupu, daudz ko daru savādāk. Redzū lielu Dieva svētību un vadību savā dzīvē!”

Rīga, Staraja Ruses 12-26a; sapulču laiki trešdienās 19.00