Inkaunters jeb draudzes „Kristus Pasaulei” trīs dienu seminārs daudziem
ir kā jauns sākums izmainītai domāšanai un dzīvei. Inkaunterā ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi dzīvot pēc Dieva principiem, kāda ir Jēzus upura vērtība un ko tas nozīmē ikvienam no mums, kā arī daudzas citas lietas. Īpaša uzmanība tiek pievērsta atbrīvošanas kalpošanai, kas palīdz cilvēkam saņemt brīvību un piedošanu par saviem grēkiem, sniedz spēju piedot citiem, palīdz Dieva spēkā iegūt dvēseles un fizisko dziedināšanu. Šeit cilvēki tiek atbrīvoti no dažādām atkarībām, kā arī saņem vīziju un spēku uzvaras pilnai dzīvei.

Inkauntera beigās dalībnieki dalījās ar savām liecībām, ko viņi ir piedzīvojuši:

Andis: „Uz inkaunteru dodos jau otro reizi. Pirmā inkauntera laikā Dievs mani pārdabiski atbrīvoja no alkohola un cigarešu atkarības. Šī inkauntera laikā es ļoti piedzīvoju Dieva klātbūtni, aizgāja tukšums, vientulības sajūta un nomāktība, kas bija manā dzīvē. Bija iezagusies tāda kā vienaldzība pret ikdienu. Sajutu Dieva pieskārienu, jo man parādījās jēga dzīvei un prieks, tāpat arī nepieredzēta mīlestība pret cilvēkiem. Tagad man ir degsme un vēlme arī citiem pastāstīt par Dievu un to, ko esmu piedzīvojis!

Andrejs: „Inkaunterā vēlējos tikt vaļā no savām atkarībām. Dzert un smēķēt iemācījos bērnu namā, jo vecāki par mani nerūpējās, izturējās vardarbīgi. Pēc inkauntera saņēmu spēku izmainīt savu dzīvi, spēju piedot vecākiem un zinu, ka Dievs man ir paredzējis skaistu nākotni!

Ilze: „Vienmēr esmu ticējusi, ka Dievs mani mīl, taču līdz galam tā īsti neapzinājos to, tāpēc devos uz inkaunteru, lai piepildītos ar Dieva mīlestību. Inkauntera laikā es tiešām sapratu, ka Viņa mīlestība ir nebeidzama un pēc aizlūgšanas sajutos kā jauns cilvēks! Man bija nepiedošana sev, tāpat arī bija nepiedošana Dievam par neatbildētu lūgšanu, šķita, ka Dievs nedzird mani. Taču pēc aizlūgšanas es sajutu brīvību no šīs nepiedošanas, sapratu, ka Dievs vienmēr mani mīlēs. Pieņēmu lēmumu arī regulāri apmeklēt draudzi un saņēmu vīziju par savu mājas grupiņu!

Samanta: „Inkauntera laikā saņēmu spēku un vēlmi piedot sev un mammai. Sev – par to, ka iegrimu dažādās atkarībās un mammai par to, ka viņa nekad nebija teikusi man, ka mīl mani.Tagad gribu arī citiem palīdzēt, pastāstīt, ko es esmu piedzīvojusi, jo vēlos lai arī citiem būtu tik brīva sirds, kā man!

Mintauts: „Iepriekš nespēju uzveikt dažādus grēkus, centos šo vēlmi grēkot aizstāt ar kādām citām lietām, taču bezcerīgi. Aizlūgšanas beigās sajutu tādu brīvību, ko grūti aprakstīt! Pēc tam domāju – ko darīšu ar to, ko saņēmu? Jāiet un jāstāsta tas citiem!

Bildes no inkauntera vari apskatīt šeit: https://bit.ly/3euwk8h

Piesakies arī tu uz nākamo inkaunteru, kas notiks septembrī!

Tel. +371 26700152 (Ieva)

andzaneieva@gmail.com

Kristīne Zeltiņa