Piektdien, 6. martā, Talsu Tautas namā norisinājās draudzes „Kristus Pasaulei” atklāšanas dievkalpojums.
Pirmie apmeklētāji sāka ierasties jau krietnu brīdi pirms pulksten 19.00. Zālei pamazām piepildoties ar cilvēkiem, bija jūtama priecīga atmosfēra un kopumā uz dievkalpojumu ieradās 115 cilvēki. Ikviens no klātesošajiem varēja noklausīties svētrunu un saņemt savu aizlūgšanu pie kāda no draudzes kalpotājiem.

Jau dievkalpojuma sākumā Arnis dalījās par Dieva darītajām izmaiņām savā dzīvē.

Arnis 30 gadus ir bijis atkarīgs no alkohola. Vīrietis visādos veidos ir centies ārstēties, bet neveiksmīgi. Kādus gadus atpakaļ viņš dzirdējis, ka notiks draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojums un nolēmis aizbraukt, ar domu – ja spēj, lai mani izārstē. Arnis pat konkrētajā dienā vēl ir lietojis alkoholu un tad devies uz dievkalpojumu. Liels bija vīrieša pārsteigums, kad pēc aizlūgšanām, vēlme iedzert pazuda vienā mirklī. Kopš tā brīža Arnis nu jau vairākus gadus meklē Dievu un ir sapratis, ka ar Viņu viss ir iespējams. Galvenais nenolaist rokas un cīnīties ar savām problēmām līdz galam.

Turpinājumā sekoja mācītāja Mārča Jencīša svētruna, kura bija par divpadsmit galvenajām cilvēka vajadzībām, bet, pirmkārt, uzsvars tika likts uz labo vēsti jeb evaņģēliju, caur kuru mēs šīs vajadzības varam apmierināt pilnā mērā. Mācītājs ar piemēru palīdzību ļāva ieraudzīt Jēzus Kristus nozīmi ikvienas vajadzības piepildīšanā. Svētrunas noslēgumā sekoja uzaicinājums pieņemt Jēzu par savas dzīves Glābēju, uz kuru atsaucās 8 cilvēki.

Par cilvēkiem, kuri piedzīvoja Dieva pieskārienu slavēšanas laikā, mācītājs īpaši aizlūdza, un šie cilvēki uzreiz liecināja par izmaiņām un apliecināja savu dziedināšanu.

Martai jau kopš 8. klases kakla skriemeļu deformācijas dēļ bija nospiesti nervi. Tas savukārt radīja regulāras un stipras galvassāpes. Problēmas bija arī kustināt galvu, kas izraisīja nepatīkamas izjūtas. Dievkalpojuma laikā meitene juta karstumu plecu rajonā un, pamēģinot pakustināt galvu, diskomforta sajūtas vairs nebija.

Uvis šajā dziedināšanas dievkalpojumā juta izteiktu Dieva pieskārienu, pēc kura osteohondrozi izraisītās sāpes, kas bija mocījusi jauno vīrieti ilgus gadus, pilnībā pazuda.

Arnis šajā dievkalpojumā, aizlūgšanu laikā, sajutis karstumu izejam caur visu ķermeni, pēc kā viņa sāpes kājā sprandā pazudušas. Vīrietis tic, ka ir dziedināts!

Aldim smaga darba dēļ bija parādījušās sāpes ceļgalos. Mācītāja lūgšanas laikā viņš juta Dieva pieskārienu, pēc kura sāpes ir pārgājušas.

Māris pirms šī dievkalpojuma mocījies ar smagām galvas un muguras problēmām. Lūgšanu laikā viņš piedzīvoja izteiktu Dieva pieskārienu un sāpes uzreiz mazinājušās.

Jurim naktīs regulāri tirpa roka tā, ka diskomforta sajūtas dēļ nācās to dauzīt pret cietu virsmu, cerībā, ka tādā veidā asinis atkal ātrāk atsāks riņķot. Pēc aizlūgšanas pirmo reizi pēc ilgiem laikiem roka naktī vairs netirpa un varēja normāli izgulēties.

Dzintra vairākus mēnešus nevarēja iztaisnot kāju, atliecot celi. Pēc aizlūgšanas celis dziedināts, var normāli atliekt, arī nākamajā dienā sāpju sajūtas tikpat kā vairs nav.

Turpmāk draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupas sapulces Talsos vadīs Sandija Vēze, kas notiks katru sestdienu pulksten 14.00. Pirmā mājas grupa notika jau pagājušās nedēļas sestdienā, un to apmeklēja 19 cilvēki. Turklāt būs iespēja mācīties arī Bībeles skolā. Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot pa tālr. 28808660.

Foto reportāžu no dievkalpojuma Talsos var apskatīt šeit: http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/gallery/?aid=58193158

Nākamais evaņģelizācijas un dziedināšanas dievkalpojums notiks Saldū piektdien, 13. martā, Saldus Mūzikas skolā, Avotu ielā 12A, pulksten 19.00.

Ja arī tev ir vēlēšanās piedzīvot Dieva klātbūtni, tad esi laipni gaidīts!

Vairāk informācijas par jaunajām „Kristus Pasaulei” draudzēm, var iegūt pa tālruni 29335196 vai arī draudzes mājas lapā www.kristuspasaulei.lv

Pārsla Jankovska