Kopīga atpūta 23. un 24.jūnijā jau ir kļuvusi par draudzes “Kristus Pasaulei” ikgadējo vasaras tradīciju,
kas tiek gaidīta ar nepacietību. Arī šogad, pēc svētdienas dievkalpojuma draudzes telpās Braslas ielā 29A, dosimies uz Siguldas pusi, lai kopā pavadītu šīs divas brīvdienas.

Ikviens varēs sauļoties un peldēties, iet pirtī, cept gaļu, spēlēt dažādas sporta spēles, kā basketbols, futbols un volejbols, vai vienkārši nedarīt neko, izbaudot atpūtu brīvā dabā. Pirmās dienas vakarā mums būs iespēja arī kopīgi noskatīties filmu uz lielā ekrāna un doties pārgājienā. Arī par bērniem un ģimenēm būs padomāts – radošās darbnīcas, izklaides un atrakcijas sagaida kā lielus tā mazus draudzes brīvdienu dalībniekus. Ikviens ir aicināts iesaistīties un ņemt līdzi savas spēles un idejas aktivitātēm. Šogad būs arī līdz šim nebijis sporta veids – netipiskais triatlons, kuru varēs pieveikt ikviens, arī bez fiziskās sagatavotības.

Kā jau ierasts, brīvdienas noslēgsim ar aktīvāko dalībnieku apbalvošanu, suminot tos, kas ar īpašu entuziasmu iesaistījušies sporta spēlēs un aktivitātēs. Šīs divas dienas būs lielisks laiks visai draudzei kopā. Laipni aicināti pievienoties arī draudzes dalībnieku draugi un ģimenes locekļi. Baudīsim šīs brīvās dienas un atpūtu kopā!

Video no pagājušā gada brīvdienām vari apskatīt šeit: https://www.youtube.com/watch?v=XzrH-pwaJww

Laura Gruševa