Pavisam drīz – 4. septembrī draudzē „Kristus pasaulei” notiks dziedināšanas dievkalpojums.
Šis būs jau trešais dziedināšanas dievkalpojums un šogad pavisam ir ieplānoti četri šādi pasākumi.

Draudzes „Kristus pasaulei” rīkotie dziedināšanas dievkalpojumi parasti ir kupli apmeklēti, tie pulcē daudz dažāda gadagājuma cilvēkus, pārsvarā ar veselības problēmām. Dziedināšanas dievkalpojumos daudzi cilvēki ir piedzīvojuši brīnišķīgu Dieva pieskārienu un arī pārdabisku dziedināšanu no visdažādākajām kaitēm, bieži vien tādām, kur ārsti godīgi atzīst, ka medicīna šeit neko nespēj palīdzēt. Tomēr draudzes mācītājs Mārcis Jencītis šajos dievkalpojumos akcentu liek uz to, lai sakārtotu mūsu attiecības ar Dievu, nevis miesas dziedināšanu vien. Parasti dziedināšanas dievkalpojumos tiek dota iespēja izsūdzēt savus grēkus un pieņemt Jēzu par savu Kungu un Glābēju.

Mācītājs pēc savas svētrunas allaž aicina klātesošos nākt draudzes priekšā, lai kopīgi lūgtu par dziedināšanu un svaidītu ar eļļu. Pēc tam tie, kas saņēmuši reālu Dieva pieskārienu, var liecināt visai draudzei par piedzīvoto. Parasti daudzi cilvēki šajos dievkalpojumos liecina par piedzīvoto dziedināšanu. Ļoti bieži Dievs atbrīvo tieši no muguras un locītavu problēmām.

Draudzes „Kristus pasaulei” dziedināšanas dievkalpojums notiks 4. septembrī, sestdien Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā pulksten 14.00.

Ieeja brīva, visi mīļi gaidīti. Jēzus brūcēs mums ir dziedināšana!