Šo sestdien, 18. jūnijā, Rīgā, Zinātņu akadēmijas namā notiks draudzes „Kristus pasaulei”
rīkotās evaņģelizācijas kampaņas „Pārmaiņu laiks” pēdējais, noslēguma dievkalpojums. Šīs kampaņas ietvaros kopš aprīļa notiek seši evaņģelizācijas dievkalpojumi, kuru laikā ikviens var nožēlot savus grēkus, atgriezties pie Dieva un pieņemt Jēzu par savu Kungu un Glābēju. Šajos dievkalpojumos tiek arī aizlūgts par cilvēku dziedināšanu, viņu vajadzībām un problēmām. 21. maija dievkalpojumā tika īpaši kalpots un aizlūgts par tiem, kuri cieš no artrīta problēmām. Tieši šajā reizē Dieva godība bija īpaša, daudzi cilvēki draudzes priekšā liecināja par piedzīvoto dziedināšanu.

Līdz ar 18. jūnija dievkalpojumu noslēdzas draudzes pavasara evaņģelizācijas kampaņa. Tās rezultāti vēl tiks apkopoti, bet jau tagad var teikt, ka tā ir bijusi auglīga, daudzi ļaudis ir piedzīvojuši Dieva pārdabisko spēku un radikālas izmaiņas savās dzīvēs. Kopš pavasara draudzes dievkalpojumi kļūst arvien kuplāk apmeklēti un tas neapšaubāmi ir kampaņas „Pārmaiņu laiks” rezultāts. Daudzi no viņiem atraduši jaunus draugus, atbalstu un aprūpi draudzes mājas grupās. Nākamā kampaņa ir paredzēta rudenī. Šobrīd tās ietvaros tiek plānots īpašu uzmanību veltīt jauno līderu pacelšanai.

18. jūnija evaņģelizācijas dievkalpojums ir unikāla iespēja arī tev vest pie Jēzus savus draugus, tuviniekus un piederīgos. Nenokavē!

Artūrs Danenbaums.