Nākošnedēļ no 16. – 18. maijam norisināsies draudzes „Kristus Pasaulei” organizētā lūgšanu nometne inkaunters.
Kā jau ierasts, šī nometne notiks viesu namā „Purgaiļi” Alūksnes rajonā, kur ir pietiekami daudz vietas visiem apmeklētājiem, un netraucē pilsētas burzma.

Inkaunteri notiek katru otro mēnesi. Encounter tulkojumā no angļu valodas nozīmē „sadursme” – spēcīga satikšanās ar Dievu. Šajā nometnē ikvienam dalībniekam ir iespēja sastapties ar Dievu, piedzīvot īpašu Viņa klātbūtni, nožēlot grēkus, saņemt pārliecību par glābšanu un sirds dziedināšanu. Tāpat var iegūt atbrīvošanu no dažādām atkarībām – alkohola, narkotikām, smēķēšanas vai seksuāliem grēkiem. Inkaunterā Dievs atbrīvo no paaudžu mantotajiem lāstiem un nelaimēm, kas atkārtojas cilvēku dzīvēs, bailēm un atstumtības. Pēc atbrīvošanas un dziedināšanas draudzes kalpotāji lūdz par ikviena piepildīšanos ar Svēto Garu un pēc tam Dieva dotās vīzijas saņemšanu savai dzīvei.

Bībelē atklātās Jēzus kalpošanas piemērs mums rāda, ka tikai tas, kurš pats ir pilnībā glābts, atbrīvots un dziedināts, var kalpot citiem. Tādēļ inkaunters ir kļuvis par draudzes „Kristus Pasaulei” kalpošanas sastāvdaļu. Te ikvienam tiek sniegta individuāla pieeja, jo mācītāja sagatavoti kalpotāji aizlūdz par katru dalībnieku atsevišķi. Pieteikties dalībai inkaunterā var ikviens, kas vēlas piedzīvot Dieva sniegtas pārmaiņas savā dzīvē – gan draudzes pastāvīgie apmeklētāji, gan cilvēki, kas draudzē nekad nav bijuši, bet vēlas iepazīt Dievu.

Pieteikties uz draudzes „Kristus Pasaulei” rīkotajiem inkaunteriem var pa telefonu  20016806 (Luīze) vai e-pastu luize.zveja@gmail.com. Mūsu mājas lapas sadaļā video – inkaunteru liecības var iepazīties ar iepriekšējo inkaunteru dalībnieku liecībām un pārliecināties, ka šī lūgšanu nometne atnes pārmaiņas ikviena dalībnieka dzīvē.

Laura Gruševa