Mateja evaņģēlija 10. nodaļas pašā sākumā teikts, ka Jēzus, pieaicinājis Savus divpadsmit mācekļus, tiem deva varu pār nešķīstiem gariem tos izdzīt un dziedināt visas sērgas un slimības.

Kaut Jēzus Kristus jau gandrīz 2000 gadu ir pie Sava Tēva debesīs, brīnumi, ko Viņš veica uz zemes Savas kalpošanas laikā, pēc Kristus nāves un augšāmcelšanās Svētā Gara spēkā turpināja notikt caur Viņa mācekļiem Jaunajā Derībā aprakstītajos laikos, un caur ticīgajiem tie notiek arī mūsdienās. Bībele saka, ka Kristus vakar, šodien un mūžīgi ir tas pats. Dievs aizvien atbrīvo no ļauniem gariem un atkarībām, kā arī dziedina gan fiziskas slimības, gan arī dvēseles ievainojumus.

24. aprīlī plkst. 11.00 Pasaules tirdzniecības centrā, Elizabetes ielā 2, notiks 2016. gada pirmais draudzes “Kristus Pasaulei” rīkotais dziedināšanas dievkalpojums. Iepriekšējā gada laikā draudze ir rīkojusi četrus šādus dievkalpojumi, kuru laikā cilvēki Dieva spēkā piedzīvojuši dažādas – gan garīgas, gan fiziskas atbrīvošanas.

Turpinājumā dažas spilgtas liecības no cilvēkiem, kuri piedzīvojuši dziedināšanu iepriekšējā dziedināšanas dievkalpojuma laikā:

Juris dziedināts no spēcīgām sāpēm mugurā: “Šajā dievkalpojumā, mācītāja svētrunas laikā, es sapratu, ka Dievs man grib dot pilnīgu dziedināšanu! Iznācu draudzes priekšā un kalpotājs aizlūdza par mani. Pārbraucot mājās, jutu, ka mana mugura vairs nesāp! Kopš tās dienas pārstāju lietot tabletes, bez kurām nespēju normāli dzīvot piecus gadus. Tagad varu brīvi kustēties un staigāt. Naktī varu gulēt uz abiem sāniem, kā arī uz muguras. Pēc dziedināšanas dievkalpojuma pirmo reizi pa ilgiem gadiem strādāju fizisku darbu.”

Lilijai dziedināta redze: “Par redzes uzlabošanos sākām lūgt mājas grupiņā. Man bija stipra pārliecība par to, ka saņemšu no Dieva atbildi. Es visiem apliecināju to, ka dziedināšanas dievkalpojumā Dievs mani atbrīvos no šīs problēmas. Tā nu es devos uz šo dievkalpojumu, un slavēšanas laikā sajutu Dieva pieskārienu kā vieglu vēsumu, kas pēkšņi mani pārņēma. Nākamajā dienā no rīta, sākot lasīt Dieva vārdu, pamanīju, ka, skatoties tuvumā, visu varu izlasīt! Redze vairs nemiglojās, nebija nepieciešams grāmatu turēt tālāk no acīm, burtus saskatīju normālā attālumā. Es biju tādā sajūsmā! Zināju, ka brilles tiešām nebūs nepieciešamas.”

Lolita dziedināta no artrozes: “Mugurkaula skriemeļi bija izgājuši no savas vietas un sākuši izliekties uz āru, veidojot tādu kā trīsstūrveida izcilni, ko varēja viegli ieraudzīt un sataustīt. Kad uzzināju, ka notiks dziedināšanas dievkalpojums, ieplānoju to noteikti apmeklēt. Jau ienākot zālē, sajutu spēcīgu Dieva klātbūtni – caur visu ķermeni izgāja tāds kā strāvojums un sajutu vēsumu. Kad mācītājs sāka sludināt, es visa trīcēju un sēžot sajutu tādu kā kaulu krakšķēšanu un taisnošanos mugurā! Es jutos fantastiski, visas sāpes, ko no rīta biju jutusi, izzuda. Kad mācītājs teica, ka kādam no zālē esošajiem pašlaik tiek dziedināta mugura, sapratu, ka tā esmu es! Nākamajā dienā jautāju mammai, lai patausta manu muguru un viņa pārsteigta teica, ka tur vairs nav izciļņa un palicis tikai mazs nelīdzenums. Skriemeļi bija nostājušies savās īstajās vietās!

Ieva dziedināta no smadzeņu audzēja izraisītajām sāpēm: “Kad man bija 17, sāku piedzīvot regulāras stipras galvassāpes. Veicot medicīniskas pārbaudes, ārsti konstatēja, ka spēcīgās sāpes izraisa smadzeņu audzējs. Galva aizvien sāpēja katru dienu no rīta līdz vakaram, tādēļ vienīgais, kas man deva spēku izdarīt dienas darbus, bija spēcīgi morfija preparāti. Es pieņēmu lēmumu doties uz dziedināšanas dievkalpojumu. Dievkalpojuma laikā mācītājs īpaši aizlūdza par cilvēkiem, kuri sirgst ar audzējiem. Lūgšanas laikā es piedzīvoju Dieva klātbūtni, un nākamajā dienā pēc dievkalpojuma pirmo reizi jutu, ka sāpes sāk mazināties. Savukārt apmēram pēc mēneša sapratu, ka galva vairs nesāp.

Aicinām Tevi uz dziedināšanas dievkalpojumu šī gada 24. aprīlī plkst. 11.00 Elizabetes ielā 2, Rīgā, Pasaules tirdzniecības centrā. Par katru cilvēku tiks lūgts individuāli! Nāc un iegūsti savu brīvību!

Sīkāku informāciju var uzzināt pa tālruni 29335196.

Kristīne Krūkliņa