2011. gads tuvojas noslēgumam, un tas nozīmē,
ka laiks gatavoties vairumam no mums mīļākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Latvijas iedzīvotājiem, kas Dievam varbūt netic, šis laiks būs ziemas saulgriežu laiks, kas apņemts ar daudz dažādām tradīcijām, taču daudziem cilvēkiem pasaulē šie svētki asociējas ar Kristus dzimšanas laiku. Gada beigas vienmēr rosina domas par to, kā ir aizvadīts šis gads un ko varētu mainīt savā dzīvē, lai tā būtu labāka un jēgpilnāka. Šie svētki ir vieni no retajiem, kad cilvēks, kas baznīcā iegriežas reti, apsver tādu iespēju un meklē kur pavadīt šos svētkus un satikties ar Dievu, lai piedzīvotu mīlestību, rūpes un apņemtos realizēt sen gribētās izmaiņas dzīvē.

Draudze „Kristus Pasaulei” ir domājusi un gatavojusies uzņemt ikvienu, kam ir slāpes pēc Dieva, un, kas šo laiku vēlas pavadīt, pārdomājot un meklējot garīgas vērtības.

Ziemassvētkos draudze „Kristus Pasaulei” piedāvā klausīties un baudīt brīnišķīgas slavēšanas dziesmas, kā arī noklausīties neilgu, bet ļoti iedvesmojošu un pārdomas rosinošu svētrunu. Turpinājumā noskatīties un līdz just tēliem no muzikālās drāmas „Debesu vārti un elles liesmas”, kas stāsta par cilvēku dzīvēm un par izvēlēm, ko izdarām savā dzīvē. Izrādi iestudēs „Reality Outreach Ministries” Baltijas komanda sadarbībā ar draudzes „Kristus Pasaulei” cilvēkiem.

Nobeigumā būs piedāvāta iespēja baudīt karstu dzērienu un cienastu esot kopā ar savu ģimeni un draugiem.

Gaidīsim tevi sestdien, 24.decembrī, plkst. 14:00, Rīgā, Akadēmijas laukumā 1.

Droši nāc pats un ņem līdzi savus mīļos. Jūs visi tiksiet mīļi gaidīti kopā ar mums pavadīt šo Ziemassvētku vakaru.

Marija Graudiņa