Septiņus gadus Marika centās sadzīvot ar alerģiskajām iesnām, kas parādījās katru pavasara un rudens sezonu, bet, saprotot Dieva gribu dziedināt ikvienu cilvēku, sieviete saņēma pilnīgu brīvību no šīs problēmas.

Marika stāsta: “Aptuveni septiņus gadus mocījos ar alerģiskām iesnām, kas uzliesmoja pavasara un rudens sākumā. Parasti viss sākās ar asarojošām acīm, galvassāpēm un nespēju skatīties uz gaismu. Ar katru reizi tas progresēja, un pēdējos gados es iesnu laikā jau ņēmu slimības lapu, jo strādāt bija neiespējami. Lietoju dažādus bezrecepšu medikamentus, lai kaut nedaudz paātrinātu atveseļošanos. Tas viss ļoti apgrūtināja manu ikdienu un gadalaiku maiņu gaidīju ar nepatiku.

2017.gada sākumā, netipiski ierastajam, slimoju ar iesnām visu ziemu, tādēļ devos pie ārsta, kur man veica deguna skalošanu. Situācija uzlabojās, un ziemas saaukstēšanās bija beigusies, tomēr tas nenozīmēja, ka esmu atrisinājusi alerģisko iesnu problēmu, jo pavasarī viss sākās no jauna. Tā paša gada aprīlī sāku apmeklēt draudzi “Kristus Pasaulei”. Iepriekš jau biju piedzīvojusi Dieva spēku un ticēju Viņam. Klausoties mācītāja sprediķus, sapratu, ka man nepieciešams sākt regulāri pavadīt laiku ar Dievu – lūgšanā un lasot Bībeli, apliecināju arī Rakstu vietas par dziedināšanu. Bībelē 2.Mozus grāmatā 23:25 ir teikts “Bet tev būs kalpot Tam Kungam, savam Dievam, tad Viņš svētīs tavu maizi un tavu ūdeni; un Es novērsīšu visas tavas slimības.” Draudzē es uzticami kalpoju, kārtīgi izdarot savus pienākumus un paļāvos uz Dievu, ka Viņš piepildīs savā Vārdā teikto arī manā dzīvē. Tas vairoja manu ticību Dieva spēkam, un to es arī reāli piedzīvoju – rudenī alerģiskās iesnas vairs neatkārtojās!” Neskatoties uz to, ka iepriekš vairākus gadus cīnījos ar šo kaiti, šobrīd esmu pilnīgi vesela – man vairs neasaro acis, galva nesāp, nav jālieto medikamenti un jūtos brīnišķīgi arī pavasarī un rudenī.

Tagad ikdienā es savās lūgšanās pateicos Dievam par šo dziedināšanu. Arī tu vari piedzīvot šādu brīnumu! Lūdz Dievu un apmeklē stipru draudzi – kopā esot tava ticība pieaugs!

Marikas Meires liecību pierakstīja Evija Šmatova