29. septembrī plkst. 18:00 Rīgā, viesnīcas „Europa City Hotel” Brīvības ielā 199C,
pie VEF tilta 7. stāvā draudzes „Kristus pasaulei” mājas grupa neformālā pasākuma ietvaros rīkos īpašu filmu vakaru.

 

Tiks demonstrēta filma „Fireproof”, kura jau aizskārusi miljoniem skatītāju sirdis visā pasaulē. Nepalaid garām savu iespēju tai uzrunāt un iedvesmot arī Tevi!

Šī pasākuma mērķis ir ar filmas palīdzību cilvēkiem parādīt, ka kopā ar Dievu ir iespējams mainīt šķietami visbezcerīgākās situācijas, izmainīt dzīves un atjaunot attiecības, kad šķiet, nekas vairs nav līdzams. Šim mērķim kalpos arī draudzes locekļu dzīvesstāsti par patiesi izmainītām dzīvēm filmas noslēgumā. Mēs vēlamies parādīt, ka Dievs ir reāls un Viņam visas lietas ir iespējamas!

 

Uz pasākumu mēs aicinām tos, kuri meklē Dievu, bet vēl nav atraduši savu draudzi, kā arī cilvēkus, kuri nav pārliecināti par savu vēlmi meklēt Dievu, bet labprāt atnāktu noskatīties filmu un vienkārši jauki pavadīt vakaru. Filma noteikti būs iedrošinājums tiem, kuri meklē atbildes un atrisinājumu šķietami bezcerīgās dzīves situācijās un attiecībās.

 

Filmas sižets

 

Stāsts ir par precētu pāri, kuru laulība ir uz izjukšanas robežas. Regulāri strīdi par ģimenes finansēm, ikdienas pienākumiem mājās, par to kā katrs pavada savu brīvo laiku un citām lietām liek abiem saprast, ka no tās mīlestības, kas viņiem bija apprecoties, vairs nekas nav palicis pāri.

 

Kad Kālebs un Katrīna jau iesāk šķiršanās procesu, puiša tēvs uzaicina savu dēlu piekrist 40 dienu eksperimentam „Mīlestības uzdrīkstēšanās”. Domājot par to, vai tas vispār ir kādu pūļu vērts, Kālebs tomēr piekrīt tēva izaicinājumam. Kad Kālebs atklāj, ka grāmatas ikdienas uzdevumi ir saistīti ar viņa vecāku jaunatklāto ticību, viņa interese vēl vairāk mazinās.

           

Kālebs, lai saglābtu laulību, ļoti cenšas turēties pie šī solījuma tēvam un izpildīt visus 40 dienu eksperimenta nosacījumus, tomēr viņam ar to neveicas. Visbeidzot viņš jautā savam tēvam: „Kā lai es parādu mīlestību kādam, kas nemitīgi mani noraida”?

 

Kad tēvs izskaidro dēlam, ka tieši tāda ir Jēzus Kristus mīlestība pret mums, Kālebs sāk saprast, ko īstenībā nozīmē patiesi mīlēt savu sievu.

 

Filmas klips internetā: http://www.youtube.com/watch?v=84q0SXW781c

-būs popkorns

-ieeja par ziedojumiem

Nāc pats un ņem līdzi draugus!