Draudze “Kristus Pasaulei” 1. novembrī rīko Slavēšanas svētkus, kas notiks plkst. 11:00 Rīgā, Elizabetes ielā 2. Drīz notiks vēl nebijis un ļoti interesants pasākums, kas veltīts Dieva pielūgsmei. Bībelē Psalmā 81:3 ikviens cilvēks tiek aicināts: “Dziediet slavas dziesmas un dārdiniet bungas, skandiniet maigi cītaru un arfu!”, lai pagodinātu Dievu. Tieši šāds mērķis būs rīkotajiem Slavēšanas svētkiem. Šis pasākums atšķirsies no ierastā dievkalpojuma, jo skanēs daudz vairāk slavēšanas dziesmu, kuru laikā varēs baudīt Dieva klātbūtni. Savukārt svētrunā tiks runāts par Dieva slavēšanu un pielūgsmi, finansēm un citiem resursiem, ko ziedojam Viņam, personīgo attiecību veidošanu ar Dievu un cilvēku glābšanu. Tēmas būs aktuālas un praktiskas, tās uzrunās un cels ikvienu cilvēku, jo atklās Dieva vīziju nākotnei un rīcības plānu šodienai.

Tie būs svētki ikvienam, gan cilvēkiem, kuri apmeklē draudzi jau ilgāku laiku, gan tādiem, kuri dievkalpojumu apmeklēs pirmo reizi.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, zvaniet pa tālruni 29335196 vai aplūkojiet mājas lapu www.kristuspasaulei.lv. Apmeklējums ir bez maksas.

Nāc pats un ņem līdz savus draugus! Baudīsim lieliskos svētkus kopā!

Līga Paņina