Velta ir pensionāre, kura ikdienā rūpējas par savu māju un kopj mazdārziņu.
Pagājušajā vasarā, aktīvi strādājot, Veltai saasinājās problēmas ar muguru, kas nopietni traucēja ikdienu. Viņa nolēma pilnībā paļauties uz Dievu un ticēt, ka tiks dziedināta, jo jau iepriekš bija pieredzējusi, ka Viņš atbrīvo no dažādām veselības problēmām.

„Arī iepriekš man mēdza sāpēt mugura, jo visu dzīvi esmu strādājusi smagu fizisku darbu. Muguras skriemeļi bija uz āru izvirzījušies un starp tiem pat ar „neapbruņotu aci” varēja redzēt tādus kā iedobumus. Ārsti man iepriekš bija konstatējuši muguras deformēšanos un kaulu „izgriešanos”, taču tas nekad nebija mani atturējis no nepieciešamo darbu veikšanas. Pagājušajā vasarā, katru dienu nesot smagus ūdens spaiņus dārza laistīšanai, jutu, ka man strādāt paliek arvien grūtāk. Sākās stipras sāpes „krustos” – muguras lejas daļā. Reizēm arī spaini nevarēju noturēt rokās, jo tās bija bez spēka un sāpēja. Sapratu, kas tas notiek muguras deformācijas dēļ,” stāsta Velta.

Kad Veltas meita pastāstīja par augusta dziedināšanas dievkalpojumu draudzē „Kristus Pasaulei”, sieviete pieņēma lēmumu doties uz Rīgu un tajā piedalīties. „Dievkalpojumā mani uzrunāja mācītāja sprediķis, tāpēc nožēloju savus grēkus un pieņēmu Jēzu Kristu par savu Kungu un Glābēju. Vēlāk aizlūgšanas laikā mācītājs pasludināja, ka Jēzus Vārdā visas kaulu deformācijas pazūd. Es sajutu tādu kā trīcēšanu, drebuli, kas izgāja cauri visam manam ķermenim no augšas uz leju. Sapratu, ka tajā brīdī Dievs dziedina manu muguru un „noliek” visus kaulus pareizajās vietās,” atceras Velta.

Kad sieviete pārradās mājās, viņa sāka aktīvi kustēties, lai pārbaudītu, vai mugura tiešām vairs nesmeldz un viņa var nest smagus priekšmetus. Visas sāpes bija pazudušas un šķita, ka mugurkauls ir tik taisns un vesels, kā jaunam cilvēkam. Arī Veltas māsa pārlaida roku pār viņas muguru un teica, ka mugurkaulam bedrītes un iedobumi ir pazuduši un nav vairs manāmi. „Tagad esmu vesela un spēka pilna kā savās jaunības dienās. Es zinu, ka Dievs ir vislabākais Ārsts, kurš vienmēr var palīdzēt. Tas tiešām ir brīnums, ka mana mugura ir dziedināta – kā vēl nekad! Es vēlos ikvienam cilvēkam pastāstīt, cik Dievs ir labs, un ka Viņš var atrisināt visas mūsu problēmas un atbrīvot no slimībām un kaitēm! Tagad es atkal varu rūpēties ikdienas par savu māju un kopt dārziņu. Slava Dievam!” priecājas Velta.

Veltas Pavlovičas liecību pierakstīja Laura Gruševa