Apmēram pirms astoņiem gadiem strādāju gadījuma darbus mežos un gaterī.
Ēšana bija neregulāra, un drīz vien sākās problēmas ar kuņģi. Aizgāju pie ārsta, man veica izmeklēšanu un atklāja kuņģa čūlu. Viņš teica: „Tas ir brīnums, ka tev čūla vēl nav plīsusi!” Tad man nozīmēja desmit dienu ārstēšanās kursu, kura laikā bija jāizdzer lērums zāļu. Kļuva labāk, tomēr pēc laika sāpes atjaunojās. Tā visus šos gadus mocījos ar sāpēm vēderā un lietoju stipras zāles. Bija arī kaitīgi ieradumi, lietoju alkoholu. No smagā darba bieži sāpēja mugura.

Šā gada pavasarī audžu meita uzaicināja mani uz draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupu Balvos. Pirmo reizi aizgāju uz turieni aprīļa vidū. Mani ļoti uzrunāja vēsts par Dievu, un es nolēmu turp doties vēlreiz. Mājas grupas sapulces laikā atkal jutu dedzinošas sāpes kuņģī. Es piecēlos un aizgāju uz virtuvi, lai iedzertu zāles, bet mājas grupas vadītāja nāca man līdzi. Viņa neko daudz man nevaicāja, taču uzlika rokas man uz galvas un sāka lūgt Dievu. Sāpes tajā pašā brīdī pārgāja. Tas bija kaut kas neredzēts! Mājas grupā paliku līdz beigām un ar interesi klausījos, kā viņa stāsta par Kristu.

Maijā aizbraucu uz draudzes lūgšanu nometni – inkaunteru. Pirmajā dienā iznācu priekšā pie krusta un atdevu savu dzīvi Jēzum. Nākamajā dienā kalpotāji vēlreiz lūdza par manu dziedināšanu. Taču trešās dienas rītā pēc brokastīm piedzīvoju pārdabisku prieku, – Dieva pieskārienu. Tā bija neizskaidrojama viegluma sajūta, kas ne ar ko nav salīdzināma. Man pārgāja visas sāpes, arī smagā darba izraisītās muguras sāpes.

Kopš tā laika man nav sāpējis ne kuņģis, ne mugura. Zāles es vairs nelietoju kopš aprīļa beigām.

Tagad katru trešdienu braucu uz mājas grupu Balvos. Katru rītu lasu Bībeli un lūdzu Dievu. Mana dzīve mainās, pamazām atraisos arī no kaitīgiem ieradumiem. Alkoholu es vairs nelietoju kopš aprīļa sākuma.

Novēlu katram pievērsties Dievam un dzīvot saskaņā ar Viņa vārdu, kā arī stāstīt par Viņa mīlestību citiem, kas ir nepieciešama ikvienam no mums gan grūtā, gan vieglā brīdī!

Viļņa Sineļa liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums