Reizēm mūsu ikdienas ritmu var izjaukt neparasti slimības simptomi, kas parādās pēkšņi, izraisa satraukumu un traucē ikdienā labi justies. Tā notika arī Kristiānas dzīvē, taču pēc tam, kad viņa atnāca uz dievkalpojumu un devās uz aizlūgšanu, meitene jutās labāk un simptomi izzuda.

Kristiāna dalās ar piedzīvoto: „Pusotru mēnesi atpakaļ manīju izmaiņas veselības stāvoklī un pašsajūtā, sākumā domāju, ka varbūt gaidu bērniņu, taču vēlāk pēc izmeklējumiem izrādījās, ka tā nav. Vēdera rajonā izjutu smagumu un manīju, ka palielinās arī vēdera apkārtmērs, lai gan pati vienmēr esmu bijusi ļoti slaida meitene. Bija slikta dūša, mainījās garšas izjūtas – nevarēju ieēst neko saldu, pat mana iecienītā apelsīnu sula šķita pārāk salda un negaršīga! Tiklīdz sajutu kādu asāku aromātu vai smaržas, man palika slikti. Tāpat arī bija parādījusies temperatūra 37,5, kas ilga divas dienas. Tā kā nepalika labāk, devos pie ārsta. Ģimenes ārsts nosūtīja mani uz dažādām pārbaudēm un pilnas asins ainas analīzēm, taču, kā par pārsteigumu, visi rezultāti bija labi un neko aizdomīgu ārsts nevarēja noteikt. Devos arī pie ginekologa uz izmeklēšanu, kur izrādījās, ka man bija hormonālās sistēmas traucējumi. Tam par iemeslu varētu būt mans zemais svars.

Agrāk esmu centusies pieņemties svarā, jo pati esmu ļoti slaida, taču tas nekad nav izdevies. Tāpēc tagad, kad mēneša laikā svars pieauga par trīs kilogramiem, man tas šķita ļoti dīvaini, traucēja arī nemitīgais diskomforts – smaguma sajūta vēderā un slikta dūša. Regulāri bija arī stipri vēdera krampji, reiz pat domāju, ka jāsauc “ātrie”, taču, par laimi, sāpes pēc trim stundām pārgāja.

Tieši šajā laikā mani uzaicināja atnākt uz dievkalpojumu draudzē „Kristus Pasaulei”, kur man ļoti iepatikās. Atnākot otro reizi, pieņēmu lūgšanā Jēzu Kristu kā savu Glābēju, nožēlojot grēkus. Šajā dievkalpojumā mācītājs aicināja iznākt priekšā uz aizlūgšanu cilvēkus, kuriem bija kādas veselības problēmas. Nolēmu aiziet un uzticēt Dievam šo lietu, lai gan agrāk dziedināšanai īsti neticēju. Biju lasījusi liecības par to, kā Dievs uzklausa cilvēku lūgšanas un viņi piedzīvo dziedināšanu no dažādām kaitēm, tāpēc domāju, ka varbūt arī man Dievs palīdzēs. Man par brīnumu tā notika! Aizlūgšanas laikā neko īpašu nesajutu, taču nākamajā dienā no rīta pieceļoties, pamanīju, ka smaguma sajūta vēdera rajonā ir izzudusi. Neizjutu vairs sliktu dūšu vai pretīgumu pret dažādām smaržām. Svars lēnām nokritās tāds, kā bija iepriekš. Pēc mēneša ilgām diskomforta sajūtām beidzot jutos atvieglota! Es sapratu, ka Dievam nav nekas neiespējams! Es ticu, ka Dievs ir dziedinājis manu hormonālo sistēmu, jo Viņš ir mani atbrīvojis no šiem mokošajiem simptomiem. Esmu piedzīvojusi Dieva spēku un zinu, ka Viņš spēj dziedināt, ja vien mēs Viņam uzticamies.

Šis gadījums mani ļoti iepriecināja un cēla manu ticību. Tagad es regulāri apmeklēju dievkalpojumus un mājas grupiņu. Katru dienu lūdzu Dievu, arī par savu veselību. Arī citiem vēlos teikt – ja mani Dievs atbrīvoja no šādiem nepatīkamiem simptomiem, tad noteikti arī tevi Viņš dziedinās! Uzticies Dievam!”
 
Kristiānas Annas Indānes liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa