Kristīne ir jauna sieviete, kura draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē jau trīs gadus un, uzticami kalpojot Dievam,
viņa ir piedzīvojusi dziedināšanu no hroniskā urīnpūšļa iekaisuma.

Kristīne stāsta: „No trīs gadu vecuma jeb kopš sevi atceros, esmu slimojusi ar šo iekaisumu. Saasinājumu periodi varēja ievilkties līdz pat trim dienām, kad, ejot uz tualeti, es mocījos ar stiprām sāpēm. Tādās reizēs man vajadzēja lietot dažādus medikamentus. Parasti tās bija pretiekaisuma tabletes un ziedes uz augu bāzes, taču neiztiku arī bez antibiotikām. Iekaisumu bija iespējams apārstēt, bet tas atkārtojās – reizēm pēc ilgāka, reizēm īsāka laika perioda. Man nācās atteikties arī no iemīļotiem ieradumiem, piemēram, mājās staigāt ar basām kājām un sēdēt uz grīdas, bet šīs lietas es nedrīkstēju darīt, lai neapaukstētos un atkal nesaslimtu.”

Kad Kristīne iepazina Dievu un ienāca draudzē, jaunā sieviete no šīs kaites tika dziedināta. Kristīne pieņēma lēmumu veltīt savu dzīvi Dievam, veidot ar Viņu personīgas attiecības, lasot Bībeli un lūdzot. Viņa sāka regulāri apmeklēt draudzi, mājas grupiņu un kalpot. No nelielu pienākumu veikšanas Kristīne ir izaugusi līdz nopietnai kalpošanai video komandā. Tā dzīvojot, pēc kāda laika viņa saprata, ka senā kaite jau trīs rudeņus nav atkārtojusies. Kristīne ir vesela no šīs mokošās slimības, kas ilga vairāk nekā 30 gadus. Laikam ejot, viņa bija savākusi pilnu groziņu ar dažādiem medikamentiem. Šodien Kristīne ar prieku konstatē, ka tas ir tukšs, un zāles vairs nav nepieciešamas. Tagad viņa bez problēmām var staigāt ar basām kājām un sēdēt uz grīdas. Kristīne apliecina, ka, lasot Bībeli un, ejot Dieva ceļus, viņa ir pasargāta un dziedināta.

Es novēlu ikvienam sirgstošajam, neatkarīgi no tā, kāda viņam ir kaite, meklēt Dievu, pieņemt Jēzu par savu Glābēju un lūgt piedošanu par saviem grēkiem. Jo, kad mēs meklējam Dievu, tad Viņš dziedina visas mūsu vainas!

Kristīnes Stalšānes liecību rakstīja Līga Paņina un Sandija Vēze