Ziemassvētki ir laiks, kad ikviens cilvēks atraujas no savām ikdienas rūpēm, lai vairāk laika veltītu savai ģimenei,
iepriecinātu mīļos ar kādu nelielu dāvaniņu, pateiktu labus vārdus tuvākajiem un padomātu par patiesajām vērtībām. Ticīgie cilvēki šos svētkus saista ar Jēzus Kristus dzimšanas dienu un velta laiku dievkalpojuma apmeklējumam.

Arī draudze „Kristus Pasaulei” aicināja kopā visus savus uzticamos dalībniekus, draugus un ikvienu, kam bija vēlēšanās būt Dieva klātbūtnē. Pasākuma gaita atšķīrās no ierastā, iepriecinot apmeklētājus ar iespēju slavēt Dievu, dziedot skaistākās no slavēšanas dziesmām. Turpinājumā sekoja unikāls uzvedums ar nosaukumu „Negaidīta tikšanās”. Aizkustinošās lugas laikā caur galvenajiem varoņiem tika uzdoti daudzi jautājumi, kas bieži vien attur cilvēku pieņemt Dievu, un arī sniegtas atbildes uz tiem. Svētrunā mācītājs atgādināja par Dieva mīlestību uz cilvēku, vienīgo veidu, kā patiešām ir iespējams izmainīt savu dzīvi. Dievkalpojuma beigās cilvēki, kuri vēl to nebija izdarījuši līdz šim, tika aicināti pieņemt Jēzu.

Ikviens, kam būs vēlēšanās, varēs noskatīties Ziemassvētku pasākuma ierakstu draudzes mājas lapā www.kristuspasaulei.lv un iegādāties CD un DVD draudzes grāmatu galdā.

Novēlam ikvienam Dieva mīlestības un svētībām bagātus šos svētkus!

Līga Paņina