Velta no Saldus jau otro reizi mūžā saņēma pārdabisku dziedināšanu.
Pirms vairākiem gadiem Dievs jau bija dziedinājis Veltas mugurkaulu kādā no draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumiem, savukārt šajā reizē Velta tika dziedināta no acu slimības – kataraktas.

Pirms trim gadiem Velta ievēroja, ka vairs skaidri neredz tālumā un ka ar katru dienu redze strauji pasliktinās. Viņa devās pie dakteres, kura pēc vairākām izmeklēšanām noteica diagnozi: katarakta.

Katarakta ir acs lēcas apduļķošanās. No sākuma cilvēks sāk sliktāk redzēt un ar laiku uztvertais attēls sāk līdzināties skatam caur aizsalušu vai aizsvīdušu logu. Ir ļoti liels risks palikt pilnīgi neredzīgam. Kataraktas cēloņi mēdz būt dažādi, un Veltas gadījumā šī saslimšana tika ģenētiski pārmantota no mammas.

Divu gadu laikā pēc ārstēšanās kursa uzsākšanas ārsta izvēlētās metodes nebija devušas vēlamos rezultātus, tādēļ Veltai tika nozīmēta operācija, lai ķirurģiskā ceļā izņemtu apduļķoto acs lēcu.

Slimības prognoze nebija iepriecinoša. Velta bija noskaidrojusi, ka pēc kataraktas operācijas ir iespējamas nopietnas komplikācijas. Tieši šī iemesla dēļ viņa izlēma meklēt palīdzību pie Jēzus.

Pagājušā gada rudenī Velta kopā ar citiem draudzes „Kristus Pasaulei” locekļiem devās uz dziedināšanas dievkalpojumu Rīgā. Šī dievkalpojuma laikā mācītājs Mārcis Jencītis lūdza Dievu par visu klātesošo dziedināšanu, kā arī viena no draudzes kalpotājām īpaši aizlūdza par Veltas dziedināšanu.

Velta stāsta, ka vēlāk, apmeklējot ārstu un veicot pārbaudes, bija skaidri redzams, ka viņas acīm nav vairs nepieciešama nekāda veida ārstēšana. Veltas acu ārste izbrīnā lūkojās analīžu rezultātos un apstiprināja, ka Veltas acis ir pilnībā veselas, un vienīgais, ko daktere var ieteikt, ir lietot vitamīnus, lai šāda redze viņai saglabātos vēl daudzus gadus!

Velta pieder pie tiem laimīgajiem, kuru Dievs ir dziedinājis vairākkārtīgi, tāpēc viņa ir nolēmusi palikt ar savu Kungu kopā mūžīgi! Lai smeltos spēku turpināt dzīvot ar Dievu, Velta ik rītus ir kopā ar Jēzu lūgšanās, apmeklē katru mājas grupiņas sapulci un, protams, arī dievkalpojumus.

Šodien Velta ar neviltotu prieku var apliecināt, ka pats labākais ārsts ir Jēzus! Uz Viņu var pilnībā paļauties. Jēzus ir tas, kurš spēj dziedināt pilnīgi, bez sāpēm un bez komplikācijām!

Mārīte Brenarde