Es jūtu, ka es dzīvoju. Tu jūti, ka tu dzīvo? Vai arī tu jūti, ka vienkārši eksistē?
Dzīvot nozīmē nevis plūst pa straumi un pielāgoties visam, ko tev uzspiež, bet iet pret straumi un paturēt cilvēcīgu seju, paturēt ticību. Vienā vārdā – goda lieta. Ir kāds gods, ir kāds pienākums, par ko mums pašiem ir jāpastāv. Bībele stāsta, ka divi cilvēki cēla namu, viens cēla uz klints, otrs uz smiltīm. Tam, kurš cēla namu uz smiltīm, kad nāca vētras, vēji pūta un bija plūdi, nams sabruka. Nams, kas bija celts uz klints, pastāvēja. Ar to Jēzus pasaka, ka vētras būs, plūdi būs, problēmas būs, bet tie, kas turpinās peldēt pret straumi, pastāvēs. Ne tikai paši pastāvēs, bet paņems līdzi jeb apskaidros, apgaismos daudz cilvēku.

Šodienas tēma ir ilgi gaidīta. Facebook profilā es publicēju ziņu, ka šodien svētrunas tēma būs „Zvēra zīme”. Spriežot pēc komentāriem, kā cilvēki atbild, es uzminēju, ka šī tēma šobrīd ir aktuāla. Visi tie cilvēki, kas lasa un kaut nedaudz pārzina Bībeli, kas sirsnīgi un līdz galam tic Dievam, ieklausās tajā, ko saka Dieva cilvēki, kas atbalsta kristīgās un morāles vērtības, kas apzinās, cik tas ir svarīgi, saprot, kas notiek Latvijā un pasaulē. Viņi apzinās, ka esošie procesi ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī visā pasaulē, zvēra zīme, zvēra tēls, Jēzus otrā atnākšana, čipošana, vakcinācija, dažādas citas parādības, kas ir saistītas ar tehnoloģijām un ne tikai, norāda uz to, ka Bībeles pravietojumi sāk piepildīties. Arī skeptiķi un pat neticīgie atzīst, ka sazvērestības teorijas pēkšņi kļūst par realitātes teorijām. Kaut arī liberālie mediji mūs tur informācijas vakuumā, tādā vakuumā, ka pastāv tikai vienvirziena informācija, kas ir izdevīga valdošajai politiskajai elitei, viss pārējais ir sazvērestības teorijas un nepatiesība. Cilvēki internetā runājot redz ko citu, bet mediji runā ko citu. Savām acīm tu redzi vienu, bet valdība saka ko citu. Uz visa šī fona tēma un virziens, kurā mēs virzāmies, ir ļoti aktuāls. Kas ir zvēra zīme? Vai to var saistīt ar to, kas notiek šodien? Pamēģināsim noskaidrot to no Bībeles.

Un viņš dara, ka visi, lielie un mazie, bagātie un nabagie, brīvie un vergi, uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes – zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa. Šeit slēpjas gudrība. Kam ir saprašana, lai izdibina zvēra skaitli, jo tas ir cilvēka skaitlis; un viņa skaitlis ir seši simti sešdesmit seši. (Atklāsmes grāmata 13:16-18 )

Šeit ir runa par antikristu, par zvēru. Atklāsmes grāmatā un arī Daniēla grāmatā ir daudz simbolikas, daudz šifrētu, tēlainu atklāsmju un norādījumu, ka es neiesaku aizrauties ar to pravietojumiem. Es neiesaku tos tulkot patvaļīgi, jo tur var “dabūt gatavu” jebko, kas tev ir izdevīgi. Es gribu atklāt patiesību, kā uz to visu skatīties, ko tas nozīmē, taču es neapgalvošu kādas konkrētas teorijas. Es apgalvošu vispārīgos vilcienos, ko nozīmē zvēra zīme, kas tas ir un kā tas attiecas uz šodienu. Atklāmes grāmatā ir zvērs, antikrists, viltus pravietis, un lielos vilcienos tas ir viens un tas pats. Trīs sešinieki, zvēra zīme, bez kuras nevarēs ne pirkt, ne pārdot. Vai 666 mums ir jāuztver burtiski vai tomēr tiem ir kāda cita nozīme?

Nedaudz ieskats vēsturē. Romas impērijas laikā zīmes tetovēja vergiem. Tetovētā zīme apzīmēja viņa piederību konkrētam saimniekam. Tāpat arī dažādu kultu piekritēji, kā apliecinājumu savam pielūgsmes objektam jeb atbalstu konkrētam kultam, tetovēja sev zīmes, un šīs zīmes kalpoja arī kā savstarpēja atpazīšanas zīme. Arī Romas leģionāriem, karavīriem bija tetovējums, ar kuru viņi piederēja konkrētam pulkam, imperatoram, un tas simbolizēja viņu padevību un paklausību. Ja mēs šodien runājam par cipariem, tad mums katram kāda zīme jau ir piešķirta. Tas tā notiek jau kopš Latvijas neatkarības atgūšanas, un tas ir tavs personas kods. Starp citu, fašistiskās Vācijas laikā koncentrācijas nometnēs uz cilvēku ķermeņiem tika izdarīti tetovējumi ar cipariem. Un pirmā skaitļojamā mašīna ir saistīta ar Hitlera nāves nometnēm. Bībele runā par zvēra zīmi, tajā ir vairāki norādījumi par antikristu, pasaules galu, par Jēzus otro atnākšanu. Lai vispār saprastu, par ko ir runa un kā visu uztvert, mums būs jāapskata arī Jēzus otrā atnākšana un pasaules gals, jo antikrists un Jēzus otrā atnākšana ir savā starpā saistīti. Pirms Jēzus nāks otrreiz, būs septiņu gadu antikrista valdīšanas laiks. Tie ir precīzi skaitļi gan no Daniēla grāmatas, gan no Atklāsmes grāmatas.

Un vēl cits, trešais, eņģelis sekoja tiem un sauca stiprā balsī: “Ja kas pielūdz zvēru vai viņa tēlu un pieņem zīmi uz savas pieres vai savas rokas, tam būs arī jādzer Dieva dusmu vīns neatšķaidīts, kas ieliets Viņa bardzības kausā, un tam būs jācieš mokas ugunī un sērā svēto eņģeļu un Jēra priekšā. Un viņu mocību dūmi celsies augšup mūžu mūžos; un nebūs miera ne dienu, ne nakti tiem, kas pielūdz zvēru un viņa tēlu un pieņem viņa vārda zīmi.” (Atklāsmes grāmata 14:9-11)

Un tā nav Vecā Derība, tā ir Jaunā Derība, Atklāsmes grāmata. Divas reizes šajā Rakstu vietā ir minēti tie, kas pieņem zvēra zīmi, un šī zīme ir 666. Tie, kas pieņem, nonāk pazušanā, vietā, kur moku dūmi pacelsies mūžīgi mūžos. Tajā vietā tiks iemests gan zvērs, gan viltus pravietis, antikrists, sauc viņu kā vēlies, un arī visi tie, kas būs pieņēmuši zvēra zīmi. Ko tas nozīmē? Ja tev ir piešķirts personas kods, vai tu nonāksi ellē? Es nezinu, kāds ir gaidāmās kovida vakcīnas sastāvs, tā nav pārbaudīta. Šādas masveida vakcīnas nav iespējams izstrādāt tik īsā laikā un nav iespējams pārbaudīt tik īsā laikā. Ja tu vēlies zināt manas domas, kas būs pēc vakcīnas, es domāju, ka mierīgi no tās var arī nomirt. Tās ir manas domas, jo tā nav pārbaudīta, tā ir riskanta. Es tikko runāju ar mediķi, kas strādā šajā jomā. Pirmo poti plāno kā vitamīniņus, lai nav nekādu problēmu, un pēc tam būs jānāk pēc otrās. Ir versija, ka vakcīna saturēs nanotehnoloģijas un praktiski tevī tiks ievadīts čips. Līdz ar to, ja tevī šādā veidā tiek ievadīts čips, tad tu esi pieņēmis zvēra zīmi. Tu esi sistēmā, kur nevar ne pirkt, ne pārdot, ja nav šīs zīmes. Citās valstīs jau ir sākta vakcinācija. Ja mums saka, ka armija tajā nepiedalīsies, tad citur tā jau piedalās. Mēs esam informācijas vakuumā, mums neko nerāda un nestāsta, bet paldies blogeriem, aculieciniekiem, kas taisa tiešraides. Mēs zinām, kas notiek Ukrainā, kur tūkstošiem cilvēku ir izgājuši ielās, protestējot pret ierobežojumiem un nodokļu politiku. Mēs zinām, kas notiek Parīzē un Hamburgā, – tauta mostas. Tur strādā speciālās vienības, valsts aparāts un līdzekļi tiek izlietoti, lai to apspiestu un izplatītu dezinformāciju.

Ja vakcīna saturēs čipu, bez kura tu nevari ne pirkt, ne pārdot, ko tas nozīmē? Ja tev ir bail, tu riskēsi un to pieņemsi? Ja nu izrādīsies, ka tajā tiešām ir nanotehnoloģijas šķidrā veidā, tu būsi pieslēgts 5G, tavas domas tiks lasītas, kur tu pārvietojies, kāds ir tavs veselības stāvoklis, visi bankas darījumi, skaidra nauda vairs nebūs, ko tad? Uz to pasaule iet. Mana sieva pasūta preces no interneta veikaliem, un iepriekš bija tā, ka saņemot preci var maksāt arī skaidrā naudā, bet tagad vairs nevar. Tas arī uz kaut ko norāda. Bez šī čipa tu vairs nevarēsi ne pirkt, ne pārdot. Varbūt tu domā, ka tev iesmērēs to čipu, apmānīs un tev būs šī zīme, par ko runā Bībele, un tu mocīsies mūžīgi mūžos. Draugs, es lasu Rakstu vietu, lai tevi nomierinātu. Es jau pašā šīs mācības sākumā gribu tevi nomierināt, ka ne svītru kods, ne personas kods vēl nav zvēra zīme. Svītru kods satur trīs sešiniekus. Pat pareizticīgās baznīcas galvas Krievijā ir vērsušās pie valdības, lai tā neizmantotu sešiniekus kartēs un tehnoloģijās. Viņi uztraucas par to, viņi gan nedomā, ka tā ir zvēra zīme, bet drīzāk kā draudzes negodāšana. Es gribu tevi nomierināt. Ellē var nonākt tikai tad, kad tu atsakies no Kristus. Bībelē ir rakstīts par tiem, kas PIEŅEM zvēra zīmi. No Kristus atteikties tu vari tikai ar skaidru saprātu, ar lēmumu to apliecinot.

Tev konkrēti var likt izvēlēties būt vai nebūt sistēmā, čips vai nečips, vai kāda cita veida zīme, atļauja. Ja tu esi sistēmā, tu vari doties uz veikalu, no mājas doties laukā, ciemos, neesot sistēmā tu nekur nevari doties, sēdi mājās un viss. Bet var uzstādīt ultimātu, ja tu gribi pārvietoties un iepirkties, ir jāatsakās no Kristus. Zvēra zīmi var pieņemt tikai ar skaidru apziņu, skaidri to definējot un atsakoties no Kristus. To nevar ar apmānu iebarot, ne čipu, ne vakcīnu, ne vēl sazin ko. Tā nav zvēra zīme. Zvēra zīme ir tad, kad tu atsakies no Kristus. Praktiski kā komunisma laikā, lai normāli dzīvotu, bija jābūt partijā, bet tie laiki, kas nāk, ir daudz briesmīgāki par komunisma laikiem. Tu nemaz nezini, kas šiem sātana apsēstajiem cilvēkiem ir galvā un sirdīs. Gan čips, gan kādas citas tehnoloģijas ir kā prelūdija, ievads tam visam. Tu neesi pazudis tā dēļ vien, ka tev ir kāda zīme. Tajā brīdī, kad tu atsakies no Kristus, lai paliktu sistēmā, tu esi pazudis. Bībele saka, ka tādi laiki pienāks, un ne tikai pienāks, bet tādi laiki jau ir vairākus gadu tūkstošus. Piemēram, Ķīnā šodien visur ir kameras, un mākslīgais intelekts pārvalda šo valsti. Pārgāji pāri pie sarkanās gaimas? Tevi fiksēja kameras, tev ir punkts. Aizgāji uz baznīcu, nopirki Bībeli? Tevi fiksē, tev skaita punktus, un pēc šiem punktiem tu tiec vērtēts, cik daudz privilēģiju tev var piešķirt, kur tu vari iet un kur tu vairs nevari iet, vai vispār sēdi mājās. Tas ir Ķīnā, bet, ak vai, jau kādu laiku tas sāk notikt arī pie mums Latvijā. Mums to nestāsta, mums to nemāca, mums to neatklāj, mūs tur informācijas vakuumā. Kāds cilvēks, kurš dzīvo Grieķijā, raksta, ka šobrīd var iziet no mājas tikai ar elektronisku atļauju, pat nevar apciemot savus bērnus. Sēdi mājās, ej uz darbu un atpakaļ. Ja gribi iziet, sūti īsziņu un gaidi atļauju. Tas ir Grieķijā, pie mums jau tas nebūs?

Par mums sūdzās, ka mēs izplatām nepatiesu informāciju. Mēs runājam to, ko mēs redzam. Mēs runājam to, ko mēs lasām Dieva vārdā. Pateicoties tiem, kas slēpjas aiz saviem jūdas grašiem un nerunā, ir šī situācija. Savu sociālo tīklu profilus es lietoju kā platformu, lai runātu patiesību, top raksti, tos publicēju. Rezonanse ir diezgan liela. Man sūta atpakaļ ziņas, kuras es pats esmu taisījis un palaidis, un daudz cilvēku ierauga, ka kaut kas neiet kopā, – ko mums rāda un saka, ar to, kas patiesībā notiek. Jābūt dumjam, lai domātu, ka tavas veselības dēļ tevi deviņus mēnešus tur kā cietumā uz falsificētu testu un statistikas pamata. Tas notiek globāli, tas tiešām rosina domāt par globālu kontroli, par antikrista nākšanu. Kā es minēju, tas jau ir noticis gadu tūkstošiem. Lokāli, dažādās vietās, impērijās ir bijis zvērs jeb antikrists, kurš ir bijis gan Dieva vietā, gan ķēniņa vietā. Par antikristu ir rakstīts, ka viņš ir viltus pravietis un zvērs, – tas nozīmē gan politisko, gan reliģisko varu. Tātad būs laiks, kad visā pasaulē būs vienota politiska un reliģiska vara. Būs viena reliģija, viena politika, viens valdnieks jeb valdnieku grupa, un, kas nepakļausies šīs impērijas noteikumiem, tie tiks izslēgti no apgādes sistēmas, un pienāks brīdis, kad ikvienam nāksies izvēlēties, vai atteikties no Kristus un pieņemt zvēra zīmi. Bet līdz tam laikam, Jānis saka, daudzi antikristi būs cēlušies. Vēl citā Rakstu vietā ir rakstīts:

Jo netaisnības noslēpumainais spēks jau ir darbā, tikai tam, kas to līdz šim kavē, papriekš jāpazūd. (2. Tesaloniķiešiem 2:7)

Mēs zinām, ka grēka cilvēks jeb antikrists vēl nav parādījies. Pāvils raksta tesaloniķiešiem, kuri bija uztraukušies, jau pārstājuši strādāt un gaidīja nākam Jēzu, līdzīgi kā mēs daži te. Jēzus pats saka: “Jā, Es nākšu.” Kad Viņu paņēma prom Debesīs, eņģeļi runāja un teica mācekļiem;

Tie sacīja: “Galilieši, ko jūs stāvat, skatīdamies uz debesīm? Šis Jēzus, kas uzņemts prom no jums debesīs, tāpat nāks, kā jūs Viņu esat redzējuši debesīs aizejam.” (Apustuļu darbi 1:11)

Viņš tiesās dzīvus un mirušus. Jā, Viņš nāks otrreiz, bet Jēzus saka:

Bet Tā Kunga diena nāks kā zaglis, tanī debesis ar lielu troksni zudīs, un pasaules pamati degdami izjuks un zeme un viss, kas uz tās radīts. (2. Pētera 3:10)

Bet par to dienu vai stundu neviens nezina, ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, kā vien Tēvs. (Marka evaņģēlijs 13:32)

Neviens nezina to brīdi, kad antikrists nāks un kurā brīdī nodibinās pilnīgu, totālu kontroli par zemi. Lokāli tas ir bijis nepārtraukti. Ķersimies pie Romas impērijas. Es jau minēju par Romas impērijas vergiem un leģionāriem, par tetovējumiem. Vecajos rakstos alfabēta ciparus rakstīja ar burtiem. Piemēram Pompejos, kur es pats esmu bijis, uz kādas sienas ir rakstīts: “Es mīlu to, kura vārds ir 545.” Tas nozīmē, ka ar cipariem ir aizstāts konkrēta cilvēka vārds. Ja mēs skatāmies Bībelē skaitli 666, ņemot vērā ebreju rakstību, tie atbilst vārdiem ‘cēzars Nērons’. Kas ir cēzars Nērons? Tas ir bēdīgi slavenais imperators, par kuru runā, ka viņš pats aizdedzinājis Romu, iedvesmojies no ugunsgrēka un rakstījis dzeju. Tas pats vājprātīgais, kurš Romas dedzināšanā vainoja kristiešus un dedzināja viņus kā lāpas, lai apgaismotu alejas. Kristiešus nogalināja Kolizejā, meta lauvām un vajāja visā impērijā. Tās bija ļoti lielas vajāšanas. Nērons bija gan politiskais, gan reliģiskais līderis. Romas imperatorus pielūdza kā dievus. Daudzos dievus romieši lika svētnīcās, kur starp citām dievībā bija arī Nērons. Tie, kas atteicās viņu pielūgt, īpaši jau kristieši, saņēma sodu. Sākumā viņi nevarēja ne pirkt, ne pārdot, vēlāk – nāve. Pirms dažām dienām Satversmes tiesas priekšsēdētāja Osipova, ļoti augsta persona, publiski savā runā TV pateica, ka labprātāk dzīvotu Nērona laikā, kad kristiešus vajāja, nekā tagad. Draugs, cik tālu mēs vēl iesim? Valdošā elite publiski, neslēpjot parāda savus nodomus pret mums, pret kristiešiem, un vispār pret tautu. Iesākumā mēs prasīsim publisku paskaidrojumu. “Mēs” nenozīmē tikai es, bet gan juristi un daudzi citi.

Tātad, Nērons nozīmē 666. Varētu teikt, ka tādā gadījumā jautājums ir izsmelts, un kāda daļa mums gar šo skaitli, jo tas jau ir reiz noticis notikums. Viss nav tik vienkārši, un tāpēc Jānis tik mīklaini runā, ka tas ir cilvēka skaitlis, un vajag gudrību to izdibināt. Ar šiem cipariem ir daudzi manipulējuši. Nērons nevarēja būt tas antikrists, kurš valdīs pasaules galā, beigu fāzē. Viņš bija lokālais antikrists, kādi ir un būs nepārtraukti visā pasaulē. Jēzus teica, ka tas būs tikai lielo bēdu iesākums. Kad mācekļi jautāja, kāda būs zīme, kad pasaule ies bojā un Viņš nāks otrreiz, Jēzus teica, ka būs kari, zemestrīces, bet tas vēl nebūs gals. Beigu galā papriekš parādīsies grēka cilvēks visā tā krāšņumā. Tad debess stiprumi kustēsies, zemes pamati ļodzīsies un nāks gals. Pēdējā fāze būs draudze un Dieva uzvara. Mēs to redzam lokāli tajos brīžos, kad valsts iegrimst tumsā, un pēc tam nāk atmoda. Tāpat būs visā pasaulē. Kad pasaule iegrims tumsā, pēc tam nāks atmoda. Dažādi skaitītāji ir mēģinājuši pieskaitīt zvēra zīmi Hitleram, Napoleonam, Kaligulam, Romas imperatoriem un citiem. Asīrijas Ķēniņš Eifāns 2. gs. p.m.ē. izdeva likumu, ka katram jūdam, kurš pielūdz Jahvi, savas mājas priekšā jāuzceļ altāris Dionīsam, pagānu dievam, dēmonam. Konkrētā dienā bija jāsaģērbjas svētku drēbēs un redzamā veidā jāpielūdz šī dievība. Likumā bija rakstīts, ka, ja kāds atteiksies to darīt, tiks arestēts, pratināts, spīdzināts un pēc tam nogalināts. Acīmredzot, tas bija iestrādāts valsts sistēmā, likumdošanā, un bija kāda redzama zīme, pēc kuras varēja redzēt, ka konkrēts jūds ir pielūdzis Dionīsu. Tā nozīmēja, ka viss ir kārtībā, varēja pārvietoties, pirkt un pārdot, bija tiesības dzīvot.

Es ceru, ka jau tagad apmēram ir skaidrs, kas ir zvēra zīme, ka antikristi jau ir cēlušies, nāk un iet, bet tā vēl nav beigu fāze. Tomēr, manuprāt, tādā mērogā, kā tas notiek šodien, masu kontrole nekad vēl nav bijusi. Tāpēc pavisam droši var teikt, ka ir ļoti iespējams, ka pasaule ieiet pēdējā fāzē un vienā brīdī antikrists pavisam pārņems kontroli. Bet tur jābūt divām daļām – pilnīga politiska un reliģiska kontrole. Es šobrīd redzu globālu kontroli, bet neredzu reliģisko līderi, redzu tikai dažus kandidātus, kuri sāk runāt globālistiem pa prātam. Neredzu, vai tas būs islams vai kāda kristīga reliģija, vai new age.

Un vēl cits, trešais, eņģelis sekoja tiem un sauca stiprā balsī: “Ja kas pielūdz zvēru vai viņa tēlu un pieņem zīmi uz savas pieres vai savas rokas,tam būs arī jādzer Dieva dusmu vīns neatšķaidīts, kas ieliets Viņa bardzības kausā, un tam būs jācieš mokas ugunī un sērā svēto eņģeļu un Jēra priekšā.” (Atklāsmes grāmata 14:9-10)

Lai saprastu šo laiku, kuru mēs vienalga līdz galam nevaram saprast, mums ir jāzina, ko Bībele saka par pasaules galu. Kopumā ir vienkārši – tam ir vairāki etapi. Pirmais – antikrists pārņems kontroli pār visu. Viena no versijām ir tā, kura arī man patīk un kurai piekrīt liela daļa teologu, ka pirms tam notiks paraušana, un lielās bēdas būs bez draudzes. Bībele saka, ka antikrists nevar parādīties pilnā mērā, kamēr virs zemes ir spēks, kas attur viņa nākšanu. Šis spēks ir draudze. Es to skaidroju šādi: kad draudze tiks paņemta prom, un, kā Bībele saka, tai būs septiņu gadu dzīres Debesīs, tad šeit virs zemes vairs nebūs draudzes, nebūs Svētā Gara, un antikrists pilnībā valdīs. Šeit būs tādas bēdas, kādas nekad nav bijušas un, kā Bībele saka, nekad nebūs. Pēc šo bēdu beigām Jēzus nāks otrreiz ar Saviem svētajiem un nodibinās virs zemes tūkstoš gadu miera valstību. Pēc tūkstoš gadiem būs vēl viena sacelšanās un pēc tās Baltā troņa tiesa. Tad visi mirušie tiks celti augšā un saņems savu algu – ticīgie par kalpošanu, bet tie cilvēki, kuri nebūs sekojuši Jēram un miruši bez Dieva, saņems mūžīgu pazušanu kopā ar zvēru, viltus pravieti, velnu un antikristu, un viņu moku dūmi pacelsies mūžīgi mūžos. Ir arī otra versija, kas nebūt nav neinteresanta. Var būt, ka brīdis, kad atnāks antikrists, būs tas brīdis, kad draudze pazaudēs savu ietekmi. Tas notiks, ja draudze būs bez spēka un nepildīs savu funkciju. Šodien ir vērojams, ka daudzi kristieši tā vietā, lai apliecinātu, lūgtu un cīnītos, lūdz vājas lūgšanas un gaida, lai Dievs risina to, kas jārisina mums pašiem. Daudziem ir tik ļoti svarīgi, ko teiks cilvēki, svarīgi saglabāt savu statusu citu acīs, viņi baidās, ka cilvēki slikti skatīsies, ja mēs runāsim patiesību. Varbūt viņi paši tiešām tam tic. Jēzus saka:

“Jums ir acis, bet jūs neredzat; jums ir ausis, bet jūs nedzirdat?” (Marka evaņģēlijs 8:18 )

Ar to Viņš saka, ka kristieši domā tikai par savu silto vietiņu, par savu eksistenci. Tā draudze pazaudē savu autoritāti. Atklāsmes grāmata, no kuras mēs šobrīd mācāmies, adresēta septiņām draudzēm. Tātad, vēstījums par trīs sešiniekiem ir vēstījums septiņām draudzēm Mazāzijā, kas ir šodienas Turcijas teritorija, bet kādreiz tā bija Grieķijas teritorija. Islams ņēma virsroku, un tagad tur ir Turcija. To nokārtoja Osmaņu impērija. Piecas no septiņām draudzēm bija bēdīgā stāvoklī jau tajā laikā. Dievs caur Jāni runāja:

Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību. Tad nu pārdomā, no kā tu esi atkritis; atgriezies un dari pirmos darbus. Bet, ja ne, tad Es nākšu pie tevis un nostumšu tavu lukturi no tā vietas, ja tu neatgriezīsies. (Atklāsmes grāmata 2:4-5)

Viņš to runāja uz mācītāju, draudzi. Ar to Viņš teica: “Jūs esat atdzisuši, remdeni kļuvuši, vairs nepildat savu funkciju!”

Tā kā tu esi remdens, ne auksts, ne karsts, Es tevi izspļaušu no Savas mutes. (Atklāsmes grāmata 3:16)

Šī Rakstu vieta ir aktuāla arī mums šodien, arī mūsu draudzei. Tālāk seko pravietojumi par lielo troņa tiesu, par Jēzus otro atnākšanu, par antikrista valdīšanu. Tas viss seko pēc tam, kad draudze sāk zaudēt savu ietekmi, kad draudze sāk ticēt, ka Jēzus viņu vietā darīs to, kas pašiem ir jāizdara, runāt, ka draudzei nav ko meklēt politikā, ka mēs lūgsim un Dievs pats visu darīs. Mums ir jāapzinās, ka Jēzus ir Jērs un Jēzus ir Lauva. Daudzi cilvēki, skatoties uz draudzi, domā un publiski sauc to par aitu baru. Bieži vien tas ir pelnīti, bet draudze “Kristus Pasaulei” nav aitu bars. Tu esi Dieva lauva un Dieva vilks. Mums ir asi zobi. Mums ir jēra daba, bet arī plēsoņas daba. Mēs esam tie, kas iestāsies par savu tautu un valsti ar savu tuvāko sev blakus. Mēs iestāsimies pret meliem, nepatiesību, pret genocīdu.

Kad draudze kļūst remdena, nav spēka, tad antikrists var pārņemt kontroli. Es uzskatu, ka tās valstis, kurās šodien valda totāla kontrole, piemēram Vācija un Francija, ir vienas no bezdievīgākajām valstīm pasaulē. Amerika ir viena no valstīm, kurā kristīgās vērtības ir kaut cik cieņā, kur evaņģēliskās draudzes ir vairumā. Mēs apliecinām nevis tikai jēra lūgšanu, bet arī lauvas lūgšanu, ka Latvija būs brīva, suverēna, demokrātiska valsts, Dieva svētīta valsts, kuru veidos dievbijīgi, veselīgi domājoši cilvēki. Apliecinām, ka visa tumsas impērija kritīs, drīz Vecrīgas ielas būs pilnas ar tūristiem, tiks atcelta jebkāda piespiedu vakcinēšana, atcelti visi ierobežojumi, draudzes pildīsies un augs. Vairākus gadus es esmu teicis, ka mums vēl ir laiks, bet nezinām cik. Problēma ir tā, ka tad, kad mēs varam strādāt, tad pat visi nevar atnākt uz Tautas lūgšanu sapulci, jo uzskata, ka viss ir kārtībā. Tā nu mēs nonākam pie čipošanas, kas jau notiek daudzās organizācijās, karantīnas, ierobežojumiem, kas nu jau ilgst devīto mēnesi, iebaidīšana. Kāds cilvēks mūs nosūdzēja policijā par to, ka mēs aicinām nenēsāt maskas. Šis cilvēks ir precīzi tāds, par kuriem Jānis teica:

Bērniņi, ir pēdējā stunda, un, kā jūs esat dzirdējuši, ka nāk antikrists, tā jau tagad daudzi antikristi ir cēlušies; no tā mēs noprotam, ka ir pēdējā stunda. No mums viņi ir izgājuši, bet viņi nav bijuši mūsējie, jo, ja tie būtu bijuši mūsējie, tie būtu pie mums palikuši, bet viņi nav pie mums palikuši, lai atklātos, ka viņi nav visi mūsēji. (1. Jāņa  2:18-19)

Hitlers un Staļins ir nākuši no kristīgas vides. Viens no katoļu semināra, otrs no pareizticīgo semināra. Darvins arī nāk no kristīgas vides. Viņi no mums ir cēlušies, atkritēji, ļauni cilvēki ar nepiedošanu, kuri ir sākuši sacerēt pasakas un cīnīties pret Dievu un cilvēku brīvību. Visur tur, kur valda Dievs, cilvēkiem ir brīvība. Tur, kur ir sausa reliģija, tur cilvēkiem nav brīvības. Bībele saka, ka daudzi antikristi jau ir cēlušies. Karantīnas ierobežojumi deviņu mēnešu garumā norāda uz to, ka pasaule tiek veidota kā globāls cietums, kur čipiem un vakcīnām ir sava vieta. Dzirdēju kāda armēņa skaidrojumu, ka ir tāds okults rituāls, kurā cilvēks kļūst ar vergu, uzliek masku un mazgā rokas. Tas nozīmē, ka, uzliekot masku, es vairs neesmu es, un, mazgājot rokas, es nomazgāju savu veco cilvēku. Ja tiešām sātanistiem izdosies mums uzspiest šādu rituālu – uzlikt masku, mazgāt rokas, vakcinēties, čipoties, atteikties no Kristus, – visas šīs zīmes, kas notiek, ir ceļš uz totālu globālu kontroli un vidi antikrista nākšanai. Ja draudze pirms pilnīgas kontroles atnākšanas tiks paņemta augšā, protams, ir labāk. Ir dažādas versijas, un man šī pirmā labāk patīk, bet, ja nē, tad būs briesmīgi laiki. Jēzus saka, ka, ja šīs dienas netiktu saīsinātas, tad pat svētie nespētu pastāvēt. Tas būs laiks, kad būs jāpieņem zvēra zīme, ja gribēsi dzīvot. Ar šodienas acīm skatoties, tā varētu būt čipošana. Vienlaikus, tikai tāpēc, ka tevī ir čips, tā nav zvēra zīme. Ja tev ir maska, tā nav zvēra zīme. Dažādas zīmes nav zvēra zīme. Tajā brīdī, kad tas viss tiks izmantots, lai tu atteiktos no Kristus, tā būs zvēra zīme tavā dzīvē. Lai Dievs dod, ka tas nepienāk tavā dzīvē.

Tam tika dota mute runāt lielas lietas un zaimus un vara to darīt četrdesmit divi mēnešus ilgi. (Atklāsmes grāmata 13:5)

Ir vairākas fāzes, kā antikrists sāks valdīt. Tas būs gan lokāli, gan beigu laikā. Tas sāks notikt caur draudzes inertumu, zvēra runu un likumiem.

Pirmā fāze būs draudzes inertums. Tā ir māņticība, ka Dievs darīs to, kas mums ir jādara. Tā ir draudzes atbildības neuzņemšanās un draudzes ietekmes mazināšanās. Pirmā fāze antikrista nākšanai un zvēra zīmes uzspiešanai būs tāda, ka tev to piedāvās. Vai zini, kā tas izskatīsies? Neatnāks speciāls cilvēks un nesitīs pa galvu, neteiks: “Davai, vakcinējies, fiksi čipu ielaidīsim!” Tas būs citādāk, ļoti iespējams, tā smuki. Zini, kā politiķi prot pasniegt? Pieklājīgi izskaidros, skaisti pastāstīt, tavas paša veselības labā utt. Ja nepiekritīsi, tad teiks, ka tāds ir likums un viss. Ja nepieņemsi, tad tevi vedīs uz koncentrācijas nometni. Pēc tam tu nezini, kas tur būs. Ebrejus arī veda uz kaušanu. Viss sākās ar dzeltenu zīmi, ka viņi nevar staigāt pa trotuāru. Pēc tam it kā bija jābrauc uz “labākām zemēm”. Bet beigās visus nošāva un sameta bedrēs. Rumbulā ir bedres, Biķerniekos ir bedres. Milzīgas bedres. Tās ir tikai sazvērestības teorijas? Tanī laikā bija tā ,kā “viena tante teica” un “es tā dzirdēju”, bet patiesībā viņus sūtīja uz gāzes kamerām. Salamans saka, ka nav nekā jauna zem saules. Kāpēc tu domā, ka tie, kas dara to, ko dara šodien, ir citādi? Es domāju, ka tiek gatavota masveidu kaušana. Kādā veidā? Viņiem izdoma ir ļoti bagāta. Viņi varētu rakstīt fantastikas romānus. Un pirmajā fāzē draudze ir remdena un ļauj runāt antikristam. Un antikrists sāk runāt.

Otrā fāze – zvēram tiks dota vara runāt. Zvērs runās publiski. Kā antikrists šodien runā? Caur liberāliem masu medijiem. Caur dažādām viltus mācībām. Tas viss ir mēsli, piemēram, Eirovīzija un homoseksuālisms. Mūsu pašu latviešu politiķi kliedz, ka ir jāpanāk, lai cilvēki paši skrien vakcinēties, lai tu špricē pats sev velna dziru. Visticamāk, ka viņi paši sev publiski ielaidīs vitamīnus. Tā nav mūsu valdība, tāda, ko Dievs grib šeit Latvijā! Tā ir aizgājēju valdība. Lauvas un vilki par to parūpēsies. Mediji mūs iebaida, mums neļauj runāt patiesību, noniecina draudzi. Kas pēc tam seko?

Trešā fāze – likumi. Likumos tiek ieviestas antikristīgas vērtības, pret cilvēku un cilvēci vērstas “vērtības”. Tiek ieviesti pretbībeliski likumi. Un, kā jau tu redzi, ka var apiet Satversmi un piešķirt bērna pabalstu geju pārim. Ja to var tā mierīgi izdarīt, tad mums vairs nav Satversmes, un, ja godīgi, vairs īsti nav Saeimas. Pēc tam, kad ir tikuši ieviesti likumi, ar šo pašu likumu palīdzību kaut kādā brīdī tev būs jāizvēlas palikt sistēmā vai nē. Un pēc tam, iespējams, jāizvēlas zvēra zīme vai Kristus un nāve. Ja tu izvēlies Kristu, tu nevari ne pirkt, ne pārdot. Tagad arī, bez maskas tu taču arī nevari ne pirkt, ne pārdot, vai ne? Par vakcīnām es domāju, ka tas ir tas pats. Bez vakcīnas, visticamāk, arī nevarēs ne pirkt, ne pārdot. Šodien jau redzam tendences.

Ceturtā fāze – zvēra zīmes pieņemšana. Pirmā fāze ir remdena draudze, otrajā fāzē antikrists runā, trešā ir likumu pieņemšana un ceturtā ir zvēra zīme. Draugs, bet piektā fāze ir lieliska. Ir rakstīts, ka Dievs nāks otrreiz. Bībele saka, ka gan lokāli, kaut kur ik pa laikam, gan pasaules beigu daļā zvērs tiks sagūstīts, kopā ar viltus pravieti. Un visi tie, kas ir pieņēmuši zvēra zīmi, tiks iemesti uguns jūrā.

Piektā fāze – Dievs nāks un nodibinās Savu valstību. Pēdējais vārds pieder Dievam! Un zini, kāds ir Dievs? Kā Dievs cīnās? Par Viņu tā rakstīts šajā pašā grāmatā, šajās pašās nodaļās, par kurām es šobrīd runāju: Viņa acis ir kā uguns liesmas, Viņa balss ir kā lielu ūdeņu balss, un no Viņa mutes nāk ass abpusgriezīgs zobens. Un trīspadsmitajā, četrpadsmitajā nodaļā rakstīts, ka zvērs tiks ievainots. Bet brūce nebūs nāvīga. Kas tā par brūci un kas tas par zobenu? Draugs, tas ir tad, kad draudze sludina Dieva vārdu. Kad Dieva lauvas un Dieva vilki sludina Dieva vārdu un runā patiesību. Tad Dievs var nākt un ņemt kontroli! Tad Dievs var nākt un darīt Savas lietas. Un Dieva cilvēki var būt politikā, valdībā un nodibināt tādu valsti, kas ir Dievam tīkama valsts! Un gala rezultāts ir tāds, ka Dievs nāk otrreiz un nodibina Savu valstību. Mēs ticam, ka, ja mēs šodien runāsim patiesību, savu pienākumu un goda lietu pret Dievu, pret cilvēkiem un pret Latviju, tad šī situācija, kas šodien ir šeit, var mainīties!

Runāju pa telefonu ar kādu populāru cilvēku un teicu: “Mēs vēl varam visu izmainīt!” Bet viņš atbildēja: “Es nezinu gan, vai varam visu izmainīt, bet mēs varam izdarīt no savas puses to, ko mēs varam izdarīt!” Bet es tomēr domāju sirdī un man ir tādas aizdomas, ka mēs uzvarēsim! Cilvēki attapsies. Cilvēki atmodīsies! Kad slavējām Dievu, man bija sirdī tāda sajūta, ka nāk atmoda. Ļoti sen, kādā 2001. vai 2002. gadā, biju Berlīnē, un tas bija tāds vēsturisks notikums. Tur bija milzīga kristīgā konference. Principā no visas pasaules tur bija sabraucis viss kristīgais zieds. Stadionos un dažādās zālēs vienlaicīgi notika sapulces, pārpildīti vilcieni virzījās zem un virs zemes. Kristieši bija piebļāvuši visu Berlīni. Un pie Brandenburgas vārtiem uzstājās pravietis. Viņš runāja to pašu, ko es runāju tagad. Par vakcinācijām gan nebija runa, bet gan par globālu kontroli, vajāšanām. Viņš pravietoja, ka būs vajāšanas, bet viņš teica, ka būs varena atmoda. Mums ir kādu laiku jāpacieš, bet mēs uzvarēsim, draugs! Mēs nokratīsim važas un palīdzēsim savai tautai, lai arī cik tā šodien ir agresīva pret tiem, kas runā patiesību.

Es jau iesāku runāt un minēju, ka mūsu draudzes cilvēks, kurš kādreiz ir nācis draudzē, iesūdzēja mūs jau divās iestādēs. Es atceros šo cilvēku, viņš nebija ļauns. Ir tikai viens iemesls, kāpēc viņš tā rīkojās, – viņš ir pārbijies par savu bērnu, viņš ir šokā. Lūk, ko dara mediji, lūk, ar ko nodarbojas valdība. Nākošais solis būtu komandantstunda. Un mēs to nedrīkstam pieļaut! Kad mēs to nevaram paveikt vieni, mūs jābūt vienotiem. Vai nav pēdējais laiks? Jā, ir pēdējais laiks. Vai ir visi priekšnosacījumi antikristam? Jā, ir! Vai tas būs tagad? Es domāju, ka tas atkarīgs no draudzes un arī no domājošiem cilvēkiem. Jo to stundu un laiku nezina neviens. Jo būs kā Noa dienās. Precējās, šķīrās, dzēra un ēda, un pēkšņi nāca plūdi. Tāpat kā Jēzus saka, ka divi gulēs vienā gultā, vienu paņems, otru atstās. Dievs nāk kā zaglis naktī. Un mūsu uzdevums, Jēzus saka, ir būt nomodā. “Es jums esmu uzticējis uzdevumu, un lai Es jūs atrodu nomodā!” Tas viss ir Dieva Vārdā. Ļoti daudz Jēzus par to runā. Mums pat nav jāzina viss par šiem laikiem un zīmēm, mums svarīgi ir būt nomodā un pildīt savu pienākumu

Jo jūs paši labi zināt, ka Tā Kunga diena nāk tāpat kā zaglis naktī. (1. Tesaloniķiešiem 5:2)

Cik var slēpties? Mēs varam nožēlot tikai to, ka nebūsim izdarījuši to, kas mums ir jāizdara. “Kas būtu, ja mēs būtu toreiz darījuši tā?” Kas būtu, ja jau ir par vēlu?” Kāpēc Kazahstānā ceļ tos milzīgos hospitāļus? Kāpēc par Ķīpsalu saka, ka varbūt tur ierīkos hospitāli? Kam vajag tos tik milzīgus? Kur ir tie slimie? Stradiņos tikko ierīkoja vēl vienu nodaļu. Zini, mēs tikko sataisījām tādu pamatīgu ažiotāžu, ka pat Gaiļezers sāka attaisnoties. Sataisīja fotoreportāžu par Gaiļezeru. Tur nav neviena bilde, kurā būtu kāds slimnieks, tur nav neviena slimnieka vispār. Tur ir tikai kosmonauti skafandros. Kur tad jums ir tie slimie? Visi aculiecinieki, kuri mums raksta, saka, ka tur ir tukšums. Ja pat mūsu valdība nav spējusi nopirkt tādas maskas, kas atbilst kvalitātes prasībām, kā mēs varam uzticēties vakcīnām? Es neticu viņiem! Nevienam vārdam. Viņi ir viltnieki, aizgājēji. Tikai paturi prātā, ka pats svarīgākais ir evaņģēlija sludināšana. Ne politika, bet evaņģēlijs. Tikai tas spēj pilnībā izmainīt cilvēku no iekšpuses. Pretējā gadījumā, ja nebūs cilvēku, kas tiešām ir pieķērušies Dievam, agri vai vēlu atkal šī situācija atkārtosies. Nodibināsim jaunu kārtību, jaunu valsti, viss būs smuki, un tad atkal viss ieies vecajās sliedēs. Jo velns neguļ. Nav zināms, kas būs šodien, un tomēr viss ir mūsu pašu rokās.

“Te ir daži jūdi: Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego, kuriem tu esi uzticējis Bābeles zemes pārvaldīšanu; tie, ak, ķēniņ, neievēro tavu pavēli, tie negodā tavus dievus un nepielūdz zelta tēlu, ko tu esi licis darināt.” (Daniēla 3:12)

Daniēlam bija trīs draugi. Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego. Un tā bija Bābeles impērija, uz kurieni jūdi tika aizvesti. Kā jau Dieva svaidīti cilvēki, Daniels kļuva premjerministrs, viņa trīs draugi – konkrētu Bābeles apgabalu pavēlnieki. Viņiem Bābeles impērijā bija augsts amats. Un kādu dienu ķēniņš izdomāja, ka uzcels trīsdesmit metrus augstu zelta tēlu. Nedomāju, ka tas bija zelta klucis, kas ir trīsdesmit metru augsts. Tas būtu ļoti dārgi. Tas bija no koka un apvilkts ar zeltu. Un izdeva likumus visā Bābelē, ka konkrētās dienās, konkrētos laikos slavēs elku. Skanēs cītaras, bungas un taures, un tad visiem ir jāmetas ceļos un jāpielūdz šīs tēls. Tātad faktiski Bābeles ķēniņš nolika sevi Dieva vietā. Viņam bija politiskā un reliģiskā vara. Viņš precīzi atbilda antikristam. Tikai tas bija pirms mūsu ēras. Kā jau es minēju, šie spēki ir darbībā, antikristi ir nākuši, aizgājuši, bet globālā kontrole vēl tikai nāks. Un par to ir rakstīts, ka kontrole kādā brīdī tomēr būs. Vai draudze būs šeit vai nebūs, to mēs nezinām. Cerams, ka nē. Bet visus augļus mēs baudām jau šodien. Ir pamats domāt, ka šie ir pēdējie laiki. Šādi laiki bija arī Bābeles impērijā. Kas nepielūdza elku, tam sakurināja degošu cepli un iemeta ceplī! Tika izdots tāds likums. Ķēniņš saaicināja visus savus pārvaldniekus, visu valsts eliti uz svētkiem. Sāka skanēt mūzika un visiem bija jāpielūdz šīs tēls. Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego atteicās to darīt, bet nebija arī tā, ka ķēniņš staigāja apkārt un skatījās, kurš nepielūdza. Viņus nostučīja. Neatgādina mūsu valsti šodien? Nosūdzēt visus, kas nenēsā zvēra zīmi? Nosūdzēt visus, kas iziet no mājas apciemot radiniekus? Viņus arī nosūdzēja citi pārvaldnieki, kas bija greizsirdīgi, jo viņiem bija citi motīvi. Viņi nezemojās un nepielūdza zelta tēlu. Ķēniņš izsauca viņus uz pārrunām. Viņam patika šie jūdi, viņi bija gudri kā Daniels. Ķēniņš tiem teica: “Es jums piedošu visu, bet, kad nākamreiz mūzika skanēs, jums ir jāpielūdz, un, ja jūs to nedarīsiet, tad jūs pēc likuma iemetīs degošā ceplī!”

Tad Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego atbildēja ķēniņam Nebukadnēcaram: “Uz to mums tev nekas nav jāpaskaidro! Mūsu Dievs, ko mēs godājam, var mūs izglābt no degoša cepļa, un Viņš mūs izglābs no tavas rokas, ak, ķēniņ. Bet, ja Viņš to arī nedarītu, tad tev būs zināt, ak, ķēniņ, ka mēs negodāsim tavus dievus un nepielūgsim to zelta tēlu, ko tu uzstatīji.” (Daniēla 3:16-18 )

Viņi konkrēti atbildēja, ka nepielūgs citu dievu, un viņiem nav nekas jāpaskaidro. Ķēniņš kļuva dusmīgs un pavēlēja sakurināt cepli septiņreiz karstāku nekā parasti. To sakurināja, un viņus, ievīstītus dažādās drēbēs, iemeta ceplī. Un tur ir rakstīts, ka pat tie karavīri, kas izpildīja nāvessodu, daži aizgāja bojā no karstās svelmes. Un notika interesanta parādība. Ķēniņš skatījās un prasīja padomniekiem, cik viņus iemeta. Tie atbildēja, ka trīs. Bet ķēniņš neizpratnē jautāja: “Tad kāpēc tur ir četri? Kas ir ceturtais?” Kurš bija klāt pie viņiem? Kurš ir tas Ceturtais, kurš ir pie mūsu tautas šajā situācijā, kad mūs ir savīstījuši un iespieduši karantīnā?

Ķēniņš sauca uz viņiem, vai viņi tur ir, un bija šokā. Ceturtais bija tāds kā eņģelis, dievišķa būtne. Ir rakstīts, ka viņi iznāca ārā, un viņiem pat nebija deguma smakas. Pat mati nebija apdeguši. Notika brīnums. Šis ceturtais bija Dieva eņģelis. Un pēc šiem notikumiem ķēniņš atjaunoja viņus visus savos amatos un izdeva pavēli valstī: “Es pavēlu, ka visās tautās un visās ciltīs ikvienu, kas zaimos Sadraha, Mesaha un Abed-Nego Dievu, būs sacirst gabalos un viņa namu pārvērst par drupu kaudzi! Jo nav cita Dieva, kas varētu izglābt!” Ķēniņš pieņēma likumu un izsūtīja pa visu valsti, ar vēstījumu visām tautām un visām valodām, ka Jahve ir Dievs. Tas nenozīmēja, ka visa Bābele pielūdza tikai jūdu Dievu, tas nozīmē, ka Viņš bija Dievs, kuru nevar zaimot un ir jāpielūdz. Un ķēniņš uzslavēja viņus, ka tie viņu neklausīja. Pēdējais vārds pieder Dievam un draudzei. Un tādiem radikāļiem un kreisajiem, kā Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego, un tādiem Dieva lauvām un Dieva vilkiem, kā draudzei “Kristus Pasaulei”! Un tādiem Dieva lauvām, kas mums vēl pievienosies un pievienojas! Mums pieder nākotne! Āmen!

Mācītāja Mārča Jencīša sprediķi “Zvēra zīme” pierakstīja un rediģēja draudzes “Kristus Pasaulei” redakcija